Gimininga siela: idealus partneris pagal Zodiako ženklą

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Kiekvienas žmogus svajoja susirasti savo antrąją pusę ir sukurti su ja idealius santykius. Tiktai kur ją rasti? Patarti šiuo klausimu gali patarti žvaigždės.

Sužinokite, kurių Zodiako ženklų atstovai gali jums tapti gimininga siela.

Avinas

Po šiuo ženklu gimę žmonės agresyvūs, drąsūs ir energingi. Jie siekia savo tikslų ir dėl jų pasiruošę bet kam. Savo gyvenimą jie norėtų ptraleisti su pasitikinčiu ir ryžtingu žmogumi, kuris nebijo rizikuoti.

Idealūs partneriai: Liūtas, Šaulys, Dvyniai, Vandenis.

Jautis

Šio ženklo atstovai – patikimi ir jautrūs. Jiems reikalingas žmogus, kuris pasirengęs prisiimti įsipareigojimus. Santykiuose Jaučiui svarbi romantika – pasivaikščiojimai mėnesienoje ar vakarienės prie žvakių.

Idealūs partneriai: Skorpionas, Ožiaragis, Mergelė, Žuvys.

Dvyniai

Šie žmonės – paprasti ir žaismingi. Jie daro įspūdį savo humoro jausmu ir optimizmu. Toks žmogus reikalingas ir Dvyniams – linksmas ir paprastas.

Idealūs partneriai: Šaulys, Liūtas, Svarstyklės, Avinas, Vandenis.

Vėžys

Vėžiai gana uždari. Kad imtų pasitikėti žmogumi, jiems reikia laiko. Jeigu tai įvyks ir šis žmogus jums atsives, jūs nepasigailėsite: jis taps atsidavusiu ir ištikimu gyvenimo palydovu. Vėžiams reikalingas protingas žmogus, mokantis sudominti, o taip pat apsupti rūpesčiu ir meile.

Idealūs partneriai: Skorpionas, Jautis, Žuvys, Mergelė.

Liūtas

Tai labai karšti ir optimistiški žmonės. Šalia Liūto turi būti protingas, įdomus ir nuotykiams pasirengęs žmogus. Su juo nebūna nuobodu, ir jis nepakenčia nuobodulio šalia savęs. Liūtui reikalingas žmogus, galintis apsupti jį meile ir susižavėjimu.

Idealūs partneriai: Dvyniai, Svarstyklės, Šaulys, Avinas.

Mergelė

Tai sveikai mąstantys ir protingi žmonės. Jie išrankūs ir dėmesingi detalėms. Taip pat jie yra perfekcionistai ir šalia savęs nepakenčia kvailų ir trumparegiškų žmonių. Mergelėms reikalingas protingas ir patikimas palydovas.

Idealūs partneriai: Skorpionas, Ožiaragis, Šaulys, Liūtas.

Svarstyklės

Tai geri, švelnūs ir jautrūs žmonės, tikri grožio vertintojai. Jeigu jie sutinka gražų, protingą ir neeilinį žmogų, padaro jį laimingą.

Idealūs partneriai: Dvyniai, Vandenis, Šaulys, Liūtas.

Skorpionas

Tai drąsūs žmonės, turintys geležinę valią. Jeigu jie į ką nors susikoncentravo – niekas neprivers jų pasukti iš kelio. Šalia Skorpiono turi būti žmogus, kuris sugebėtų jam mesti iššūkį. Santykiuose Skorpionas geba giliai ir besąlygiškai mylėti. Todėl jį traukia žmonės su vaizduote ir giliu vidiniu pasauliu.

Idealūs partneriai: Žuvys, Mergelė, Ožiaragis ir Vėžys.

Šaulys

Jie ryškūs ir darantys įspūdį, besimėgaujantys gyvenimu. Jiems svarbi laisvė ir nepriklausomybė. Atitinkamai, iš savo partnerio jie laukia to paties – laisvės ir atviro požiūrio.

Idealūs partneriai: Liūtas, Vandenis, Avinas, Svarstyklės.

Ožiaragis

Tai ambicingi ir konservatyvūs žmonės. Jie puikiai save kontroliuoja, yra atsakingi ir moka dirbto. Šis Zodiako ženklas laikomas pačiu ryžtingiausiu, o taip pat pačiu priekabiausiu iš visų. Ožiaragio partneris turi išsiskirti intelektu, stiliumi ir sąmoju.

Idealūs partneriai: Žuvys, Jautis, Mergelė, Skorpionas.

Vandenis

Ar esate pasiruošę gyvenimui su lengvu beprotybės prieskoniu? Tuomet jūs idealiai tinkate Vandeniui. Jis labai draugiškas, linksmas ir įdomus žmogus. Jo partneris turi būti sąmojingas ir turėti puikų humoro jausmą. O jei jis moka ir gaminti, tai tikrai pavergs Vandenio širdį.

Idealūs partneriai: Svarstyklės, Avinas, Dvyniai, Šaulys.

Žuvys

Joms santykiai yra aukščiau visko. Šie žmonės labai jautrūs, pažeidžiami ir emocingi. Žuvys ieško partnerio, kuris jas padarytų stiprias. Jos vertina protą ir kūrybą. Jas galima sužavėti romantiškais ir filosofiškais pokalbiais.

Idealūs partneriai: Vėžys, Skorpionas, Ožiaragis, Jautis.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai