Slaptas planas: Žemėje privalo likti tik milijardas žmonių

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje Trijų šimtų komitetas užsakė labai svarbų mokslinį darbą.

Šio darbo duomenys buvo pritrenkiantys. Paaiškėjo, kad gamtiniai ištekliai yra riboti.

Komfortiškam gyvenimui trečiajame tūkstantmetyje visiems žemės žmonėms neužteks gamtinių išteklių.

Gamtinių resursų pakaks tik vienam milijardui žmonių. Trijų šimtų komitetas suformulavo „Auksinio milijardo“ teoriją.

Nuo 1970 iki 2070 metų žemėje turi likti ne daugiau kaip vienas milijardas žmonių. Likusieji penki su puse milijardo turi būti sunaikinti.

Kas pateko į tą auksinį milijardą? Tai JAV, Kanada, Vakarų Europa, Izraelis ir Japonija. Trijų šimtų komitetas įgyvendina globalinę žemės gyventojų naikinimo programą.

1970 metais Afriką nežinia iš kur užpuolė AIDS. Dabar apie 40% Afrikiečių užsikrėtę. Afriką jie sunaikins AIDS ir badu.

Šiaurės tautas jie nusprendė sunaikinti alkoholiu, tabaku, narkotikais ir tvirkinimu.

O musulmoniškas tautas, kurios nepasiduoda nei alkoholiui, nei tvirkinimui, jie nusprendė naikinti tiesioginiu karu.

300 komiteto (Pasaulinės vyriausybės) planai:

1. Pramonė ir atominė energetika turi būti sunaikinta. (Tai jau ir vyksta. Lietuvos ir Slovakijos stojimo į ES sąlygose – atominių jėgainių uždarymas. Uždarinėjamos AE ir kitose Europos šalyse.)

2. Maisto produktų gamyba bus griežtai kontroliuojama. (Tai jau vyksta. ES išmokos atsiskantiems ūkininkavimo, griežtos kvotos žemės ūkio ir kitai produkcijai)

3. Didelių miestų gyventojai bus priverstinai iškeldinti į regionines teritorijas.

4. Didžiųjų miestų gyventojų skaičius negalės viršyti numatyto skaičiaus.

5. Eutanazija bus privaloma mirtinai sergantiems ir senukams. (Žiniasklaidoje eutanazijos tema ir propaganda pradeda įsibėgėti)

6. Iki 2050 metų Žemės gyventojų skaičius turi būti sumažintas 4 milijardais. Šio tikslo bus siekiama sukeliant vidutinio intensyvumo karus, organizuojant mirtinų ligų epidemijas ir badą. (Tai jau vyksta.

Per pastaruosius 15 metų lokalūs kariniai konfliktai Balkanuose, Artimuosiuose ir Vidurio Rytuose, Kaukaze bei pilietiniai karai Afrikoje nusinešė tūkstančius gyvybių. Afrika badauja ir nesiįmama jokių priemonių badui įveikti. AIDS, Ebola virusas, paukščių gripas, kurių sukėlėjų prigimtis mokslininkams atrodo dirbtinė kol kas neįveikiami.)

7. Kartas nuo karto bus dirbtinai sukeliamas maisto, energetikos, vandens ir medikamentų deficitas, kad visuomenė suprastų, kad jos egzistavimas priklausomas nuo Pasaulinės Vyriausybės. (Tai jau vyksta. Finansų krizė, dujų tiekimo Europai sutrikimai)

8. Bus uždrausta bet kokių bankų veikla, išskyrus Tarptautinio Valiutos Fondo ir Pasaulio Rekonstrukcijos banko veiklą.

9. Bus eskaluojama įtampa ir konfliktai tarp tautų. Žydai su arabais, įvairių Afrikos genčių tarpusavio pjautynės. Joms leis kariauti su JTO ir NATO priežiūra. Tokia pat taktika bus taikoma Centrinėje ir Pietų Amerikoje. Tokie savižudiški karai bus organizuojami kol Pasaulinė Vyriausybė atvirai ateis į valdžią.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai