Autonominis šildymas „pasidaryk pats“. Paprasta ir pigu

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Ką daryti, jei butas, namas, nepaisant šildymo sezono, yra kietas? Šildytuvo prijungimas yra netinkamas pasirinkimas, nes be šildymo mokesčio turite sumokėti už elektrą. Žiema ilga, o pavasarį kartais šalta.

Šis meistras rado unikalų būdą, kaip neužšalti.

Verta nedelsiant atkreipti dėmesį, kad reikės labiausiai paplitusių priemonių, tokiu šildymu nepridėsite nešvarumų ir kitų nepatogumų.

Norėdami atlikti autonominį šildymą, jums reikės:

  1. Ketaus baterijos.
  2. Dešimt.
  3. Paronito tarpiklis.
  4. Fum juosta.
  5. Guminė tarpinė.
  6. Mayevsky kranas.
  7. Vanduo.
  8. Termostatas.

Šio vaizdo įrašo herojus išsamiai papasakos, kaip per trumpą laiką pasigaminti autonominį savo namų šildymą, kuris veiks pagal jūsų norus. Toks vaizdo įrašas negali būti nepastebėtas, puiku, kad tarp paprastų žmonių yra tokių amatininkų, kurie sugalvoja naudingų, paprastų dalykų ir, svarbiausia, dalijasi savo idėjomis visiškai nemokamai.


Tie, kurie nori namuose turėti tą patį autonominį šildymą, gali gauti tik viską, ko reikia, ir pradėti rinkti. Kaip tai padaryti, šiame vaizdo įraše aprašyta žingsnis po žingsnio.

Sėkmės Tikimės, kad jums šis vaizdo įrašas naudingas. Jei jums patiko, nepamirškite apie tai pasakyti savo draugams, kad ir jie namuose galėtų šildytis.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai