Labai naudingi patarimai, kaip atsikratyti net sunkiausių ir seniausių dėmių ant savo daiktų! Neskubėkite jų išmesti – vis tiek galite pataisyti!

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Šis straipsnis yra tikras kiekvienos merginos ar moters radinys.

Galų gale mums ne kartą teko atsisveikinti su savo mylimu daiktu dėl vienos dėmės, kurios negalėjome pašalinti. Tačiau šiandien viskas pasikeis!

Siūlome jums sužinoti apie šiuos nepaprastai naudingus patarimus, kaip atsikratyti įvairių daiktų dėmių. Jie padės išlaikyti jūsų daiktus švarius ir mėgautis jais ilgą laiką.

Tikriausiai bent kartą ant savęs numetėte riebią mėsą ar išsiliejote sultis. Kiek daug mėgstamų dalykų sunku pašalinti, kad nepašalintumėte dėmių! Kad tai nepasikartotų, laikykitės instrukcijos, kuri padės jums viską nuplauti!

Kaip pašalinti dėmes nuo drabužių

NAUDINGI PATARIMAI

Indų plovimo skystis
Mėgaudamiesi ledais, jie pradeda tirpti ir staiga pastebite dėmelę ant suneštinės. Jokių problemų! Norėdami ištrinti dėmes iš vasaros deserto, darykite taip: 10 minučių pamirkykite daiktą šaltame vandenyje, įpilkite indų ploviklio ir nuplaukite, kaip įprasta.

ashatyrny alkoholio
po antpuolius į gamtą, galite rasti vietoje dėl nieko! Apie neseniai suvalgytą kebabą tikrai primins riebi dėmė ant drabužių. Jei jis šviežias, tada į šią vietą galite įtrinti druskos, jis nuriebalina audinį. Skystas amoniakas susidoros su užsispyrusia tarša.

Aspirinas Aspirinas
padeda pašalinti prakaitą. Supilkite 4 susmulkintas tabletes į stiklinę šilto vandens. Sudrėkinkite dėmę šiuo tirpalu ir palikite daiktą 2 valandoms, tada nuplaukite.

Pienas
Jei sumaišysite 1 litrą pieno ir 2 šaukštus. l citrinos sulčių, tai pasirodys kaip puiki priemonė, kuri pašalins dėmes iš uogų. Palikite daiktus 2 valandas šiame skystyje, tada nuplaukite ir nuplaukite muiluotu vandeniu.

Skutimosi kremas
Amžina moterų problema yra drabužių pagrindas. Norėdami pašalinti dėmes namuose, turite ant audinio užtepti skutimosi kremą ir palikti 20 minučių. Tada tiesiog nuplaukite daiktą.

Vaikų šlapias rankšluostis
Taip atsitinka, kad jūs nežinote, iš kur atsirado bėda ir kaip su ja susitvarkyti. Štai ką jums reikia padaryti tokiu atveju: apsvarstykite užteršimą, perbraukite juo drabužių šepetėliu ir nuvalykite viršutinį nešvarumų sluoksnį. Tada nuvalykite vietą drėgnu skudurėliu. Optimali nežinomos kilmės dėmių plovimo temperatūra yra 30 ° C.

Citrinų sultys
Šis ingredientas padės pašalinti aviečių, mėlynių, vynuogių ir kitų vaisių, taip pat šokolado, pėdsakus. Išspauskite sultis iš citrinos, sumaišykite su actu santykiu 1: 1. Medvilniniu kilimėliu užtepkite mišinio ant dėmės ir švelniai patrinkite.

Actas
Baltasis actas padės nuplauti kečupą. Atlikite tokius veiksmus: pasukite nešvarius drabužius iš vidaus ir nuplaukite šaltu vandeniu. Palikite jį vandenyje su dėmių valikliu 10 minučių, tada nuplaukite. Nuvalykite dėmę actu, jei jis neišnyko, pakartokite šią procedūrą keletą kartų.

Tokie paprasti buities patarimai bus naudingi bet kuriai namų šeimininkei! Asmeniškai aš sau atradau nuostabų dalyką, kuris pagaliau padės atsikratyti tokių sunkiai pašalinamų dėmių nuo pamatų ar kitos kosmetikos. Nežinojau, ką su jais daryti, bet pasirodė taip paprasta!

Tai užtrunka tik 20 minučių laiko, o įprastos skutimosi putos ir dėmės nuo pamato, kaip tai niekada neįvyko. Gerai, kad dar neišmečiau savo palaidinių, su dažytais pagrindais, dabar bėgsiu jas reanimuoti! Dalykitės šiuo įrašu su draugais.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai