Prieš miegą padėkite muilo gabalėlį po paklodės ir atsikratykite dviejų ligų

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Daugelis vaistinių vaistų turi dvi žinomas problemas: jie paprastai yra brangūs ir turi šalutinį poveikį. Tačiau daugelį mūsų negalavimų galima įveikti paprastesniais, kasdieniais būdais.

Visame pasaulyje yra namų gynimo bumas. Pasirodo, išleidi kur kas mažiau pinigų, plius vaistus – „natūralius“, ir jie padeda atsikratyti šių traukiančių skausmų, kuriuos gydytojams dažnai sunku nustatyti diagnozę.

Mes atradome dar vieną įdomų triuką.

Jūs tiesiog prieš miegą įdėjote muilo juostą po lovos paklode ir tai išsprendžia mažiausiai dvi problemas, kurios taip dažnai trukdo miegoti. Ar galite atspėti, kokios yra šios problemos?

Jie vadinami „neramių kojų sindromu“ ir „naktiniais kojų mėšlungiais“. Ir kiekvieną iš jų galima išspręsti muilo gabalėliu po lakštu!

„Neramių kojų sindromas“ yra neurologinis sutrikimas, sukeliantis diskomfortą kojose, ilsintis. Nors gydytojai vis dar nežino tikslios šio sindromo priežasties, iškeliamos šios hipotezės: inkstų nepakankamumas, diabetas, nėštumas, alkoholio vartojimas ar visos iš karto.

Yra duomenų, kad 42% žmonių, vyresnių nei 30 metų, kenčia nuo šio sindromo. Ir kažkokiu neįtikėtinu būdu, muilo juosta, esanti šalia kojų miego metu, pašalina šią problemą!

Gydytojai mano, kad taip yra dėl magnyje esančio muilo.

Dr Ozas siūlo, kad idealiausias variantas yra levandų muilas: jis padeda visam kūnui atsipalaiduoti bandant miegoti.

Tiesiog būtinai nusipirkite muilo su natūraliais aromatais, pagrįstų pagrindinėmis ekologiškų aliejų rūšimis.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai