Marihuanos gamintojas nori mokėti 3000 USD per mėnesį, kad „darbuotojas“ rūkytų kiekvieną dieną

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Jei ne tik rūkote marihuaną, bet ir ją suprantate, tuomet svajonių laisva vieta jums atvira – tiesa, kol kas tik JAV ir Kanadoje.

Americanmarijuana.org Kanapių apžvalgos svetainėje reikalingas piktžolių ekspertas. Bendrovė siūlo 36 000 USD per metus asmeniui, kuris išbandys visas karštas kanapių rinkos naujienas ir parašys apie jas apžvalgas.

Panašu, kad daugelis žmonių iškart sureagavo į skelbimą. Įmonės atstovas Dwightas Blake’as (licencijuotas medicinos konsultantas), vadovaujantis kandidato paieškoms, sako:

„Visi tiesiog pasišalino iš mūsų laisvos vietos. “Žmonėms patinka idėja, kad galite rūkyti žolę ir netgi gauti už ją dugną!”

Pasiūlymas tikrai vilioja rūkymo mėgėjus. Ne tik tai, kad atlyginimas bus 3000 USD per mėnesį, bet ir jūs būsite pirmieji, išbandę visus naujus produktus!

Geriausias kandidatas bus paskelbtas kanapių pramonės „įtakos davėju“. Dirba vyresni nei 18 metų žmonės, gyvenantys valstijose, kur marihuana yra legali.

Jei jus domina laisva vieta, turėsite atsiųsti gyvenimo aprašymą ir 60 sekundžių trukmės vaizdo įrašą, kuriame nurodoma, kodėl laikote save tinkamu kandidatu. Be to, įmonė paaiškina: norint reguliariai vartoti kanapių gaminius, kandidatas turi būti geros fizinės sveikatos.

“NEMOKITE, kad mes jus pasamdysime tik todėl, kad rūkote žolę. Mums reikia žmogaus, turinčio gilių žinių apie marihuaną, kuris galėtų šviesti mūsų skaitytojus “, – sakoma pranešime.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai