10 klaidų, gadinančių jūsų telefoną

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Mes tokie geranoriški pasirinkome telefoną, už jį atiduodame daug pinigų, tačiau vis tiek jį naudojame neteisingai. „Changeua“ kalbės apie 10 klaidų, sutrumpinančių baterijos ir išmaniojo telefono tarnavimo laiką.

1. Niekada neišjungi telefono

Ne visi žino, kad telefoną reikia išjungti bent kartą per savaitę. Ekspertai sako, kad tai žymiai prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

Be to, nerekomenduojama telefono naudoti kaip žadintuvo. Perjunkite į įprastą laikrodį su žadintuvo funkcija, ir telefonas jums padėkos.

2. Visada turite įjungtą „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“.

Išjunkite nereikalingas funkcijas, kai jų nenaudosite. Tai padės išvengti krūvio praradimo ir padidins baterijos veikimo laiką.

Tiesą sakant, kodėl jums reikalingas „Bluetooth“ ryšys, jei esate užsiėmęs darbu ar klajojate po miestą?

3. Savo telefoną naudojate ekstremaliomis oro sąlygomis

Beveik nė vienas telefonas nėra sukurtas atlaikyti ypač aukštą ar labai žemą temperatūrą. Esant tokioms sąlygoms, sumažėja akumuliatoriaus veikimo laikas. Jei langas yra aukštesnėje kaip +30 laipsnių ar žemesnėje kaip –20 laipsnių temperatūroje, telefoną iš rankinės ar kišenės pabandykite išimti tik tuo atveju, jei tai yra absoliučiai būtina.

4. Jūs visą naktį įkrovote

Ekspertai sako, kad įkrovus telefoną iki 100 proc., Kenkia baterija. Pabandykite išimti įkroviklį, kai akumuliatorius įkrautas iki 95–96%. Dėl šios priežasties nerekomenduojama įkrauti telefono per naktį.

5. Jūs laukiate, kol telefonas išsikrauna iki 0%, o tada – jis bus įkrautas iki 100%

Ličio jonų akumuliatoriai, kuriuose yra dauguma naujausios kartos telefonų, geriausiai veikia, kai įkraunama 50–80%. Tai teigia Shane Broesky, „Farbe Technik“ – bendrovės, gaminančios aksesuarus akumuliatoriams įkrauti, įkūrėja. Akumuliatoriaus įkrova yra panaši į užkandžius ir pertraukas valgyti dienos metu.

6. Jūs naudojate neoriginalų įkroviklį

Beveik visi telefonų savininkai, ypač „iPhone“, tai daro. Tai nestebina, nes „Apple“ įkroviklių laidai labai greitai susidėvi, o nauji brangūs. Nepaisant to, stenkitės nenaudoti padirbtų įkroviklių. Priešingu atveju sugadinsite telefono bateriją ir ji lėtai, bet užtikrintai numirs. Taip pat žinoma atvejų, kai telefonas sprogo dėl suklastoto įkroviklio. Geriau nerizikuokite!

7. Niekada nevalykite prietaiso.

Tyrimų duomenimis, telefone susikaupia daug daugiau bakterijų nei ant tualeto dangčio ar jūsų augintinio dubenyje. Pavyzdžiui, „Apple“ rekomenduoja nušluostyti jūsų programėles „minkštu audiniu, be pūkelių“. Galite dezinfekuoti telefoną specialiais prietaisais ultravioletiniu spinduliuote arba senamadiškai – su alkoholiu pamirkytu vatos tamponu.

Nepamirškite išvalyti įkrovimo prievado. Iš kišenių gali būti susikaupusių šiukšlių, dėl kurių gali kilti ryšio problemų. Naudokite dantų krapštuką arba ploną adatą.

8. Laikydami jį rankose, eikite gatve

Remiantis statistika, visos gatvių vagystės sudaro 40% „iPhone“ vagysčių. Tai praėjusiais metais paskelbė JAV federalinė ryšių komisija. Todėl nesaugu vaikščioti su telefonu rankose, susuktais debesimis.

9. Jūs neapsaugote savo telefono slaptažodžiu

Visada nustatykite slaptažodį, kad atrakintumėte ekraną. Priešingu atveju nusikaltėliai pavogs jūsų informaciją arba pasinaudos jūsų internetinės bankininkystės programa greičiau, nei jūs turite laiko persigalvoti ir imtis kokių nors veiksmų.

10. Jūs leidžiate visoms programoms naudoti geografinės padėties nustatymo funkcijas

Leisdami programoms nuolat naudoti vietos nustatymo funkciją, savo rankomis sugadinate telefoną. Ši funkcija akumuliatorių išsikrauna greičiau ir kelis kartus sutrumpina jo tarnavimo laiką. Geolokalizaciją įgalinkite tik tose programose, kur tai tikrai būtina.Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai