Jai yra 60 metų, tačiau jos kojos panašios į jaunos merginos. Ir ji daro tik tai!

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Šiandien mes jums paruošėme receptą, kurį pati patyrė 60 metų moteris! Tai padarys jūsų kojas glotnias ir atrodys kaip dvidešimties metų mergaitės pėdos!

Įtrūkimai kulniukuose yra labai dažna šių dienų problema. Tai ne tik estetinės problemos, bet ir gali būti skausmingos, nes gilėja ir nešvarumai jų viduje užkrečiami. Be abejo, šią problemą reikėtų išspręsti kuo greičiau.

Kojos pasidaro grubios dėl negyvų odos ląstelių. Sumažėjęs elastingumas ir sumažėjusi kraujotaka yra dažniausiai pasitaikantys rezultatai. Kai jūsų kojos tampa minkštesnės, po vonios ar dušo galite pemzą pašalinti storu negyva oda. Negalima nuimti odos su aštriais daiktais, nes galite pašalinti per daug odos, o tai taip pat lemia infekciją.

Po to reikia auginti odą, kad po procedūros galėtumėte atsigauti. Galite naudoti drėkinamuosius kremus arba patys pasigaminti natūralių kremų. Viena geriausių priemonių pažeistai odai yra kokosų aliejus. Paimkite šiek tiek kokosų aliejaus ir patepkite jį ant kojų. Palikite kuriam laikui.

Ką galite padaryti, tai paruošti kojų vonią su rozmarinais, liepų žiedais ar alyvuogių aliejumi. Šie natūralūs ingredientai padeda jūsų kraujotakai.

Gražioms ir sveikoms kojoms reikia nuolatinės priežiūros. Ši moteris pateikė šiuos patarimus:

Pūslių susidarymas

Dėl slėgio, ilgalaikio veikimo ir sudirginimo, kurį sukelia dėvimi aukštakulniai ar ploni batai, oda tampa šiurkšti, todėl gali atsirasti pūslių. Pūsleliai dažniausiai atsiranda tose vietose, kur yra aukštas kraujospūdis, arba žemiau pirštų sąnarių.

Kukurūzai

Varnalėšos paprastai būna geltonos, baltos arba pilkos spalvos ir yra netaisyklingos formos. Paprastai jie paveikia tas vietas, kurios daro didžiausią spaudimą, pavyzdžiui, nykščiu ir nykščiu.

Minkštos taukinės yra taukai tarp kojų pirštų. Jos yra minkštesnės nei įprastos varnalėšos, nes vietos tarp pirštų yra šlapios.

Čia mes turime receptą, kuris padės išspręsti įtrūkimų, pūslių ir varnalėšų problemas!

Ingredientai

  • 300 miligramų androlo arba aspirino
  • 250 mililitrų brendžio arba 70% alkoholio

Virimas:

  1. Tabletes sumalkite, kol jos taps miltelinės.
  2. Sumaišykite miltelius su brendžiu ar alkoholiu ir palikite šį produktą 1-2 dienas.

Naudojimas:

  • Įmerkite į gaminį marlę ir padėkite ant norimos vietos ant kojų. Užriškite vietą, užsidėkite ant nailono maišelio ir užmaukite kojinę.
  • Palikite įrankį veikti visą naktį.

Ryte nuplaukite kojas šiltu vandeniu ir patepkite trupučiu glicerino ar riebios pėdų kremo.

Tai viskas! Ši moteris garantuoja, kad vos per 10 dienų jūsų oda nebebus nulaužta ar su pūslelėmis ir odos paūmėjimais! Taip pat galima nuvalyti pėdų odą.

Ši priemonė yra tokia gera, kad ji taip pat efektyvi nuo varikozinių venų. Tiesiog masažuokite skausmingas vietas vaistais ir skausmas dings!

Skausmo dėmės osteochondrozės atveju taip pat gali būti masažuojamos, kad palengvintų skausmą!

Išbandykite šias priemones šiandien ir padėkite kojoms! Jūs tikrai jausitės daug geriau!Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai