Kanados mokslininkai atrado koronavirusą sukėlėją

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Tyrėjų komanda iš Sunnybrooko, McMasterio universiteto ir Toronto universiteto aptiko koronaviruso Covid-19 sukėlėją. Tyrimo rezultatus paskelbė sveikatos tyrimų centras „  Sunnybrook“ .

Mokslininkams pavyko išskirti virusą kelioms bendradarbiavimo savaitėms. Jie nusiuntė savo darbo rezultatus kolegoms, kad jie kuo greičiau rastų kovos su koronavirusu virusą.

„Norint sukurti šios pandemijos sprendimus, mums reikia pagrindinių priemonių. Nors greitas reagavimas yra kritinis, ilgalaikius sprendimus galima rasti atlikus išsamius šio naujojo viruso tyrimus “, – teigė Samira Mubareka, mikrobiologė ir infekcinių ligų specialistė iš„ Sunnybrook “.

Izoliuotas virusas padės viso pasaulio tyrinėtojams sukurti geresnius diagnostinius testus, gydymo metodus ir vakcinas, taip pat geriau suprasti SARS-CoV-2 biologiją, evoliuciją ir klinikinę izoliaciją.

„Pasaulinio lygio institucijų tyrėjai susirinko sėkmingai išspręsti virusą vos per kelias trumpas savaites“, – sakė klinikinis „Sunnybrook“ mikrobiologas dr. Kobas. „Tai rodo nuostabius dalykus, kurie gali nutikti dirbant kartu“.

McMasterio universiteto NSERC tyrėjas dr. Arinjey Banerjee teigė, kad žino, kad bendradarbiavimas tuo nesibaigs.

„Dabar, kai izoliavome SARS-CoV-2 virusą, galime tuo pasidalinti su kitais mokslininkais ir tęsti darbą kartu“, – sakė jis.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai