Ligoninėje mirė Medikas nuo koronaviruso

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Po kelių skirtingų pranešimų per dieną Uhano ligoninė vėlų ketvirtadienio vakarą išplatino oficialų pranešimą, kad gydytojas, kuris buvo vienas pirmųjų bandžiusių perspėti dėl galimos epidemijos dar gruodį, mirė. Kaip skelbia CNN, patvirtinta, kad gydytojas susirgo koronavirusu ir mirė ligoninėje.

Gydytojas Li Wenliangas mirė nuo koronaviruso Uhano ligoninėje ankstyvą penktadienio rytą vietos laiku (vėlyvas ketvirtadienio vakaras Lietuvos laiku).

„Jis mirė 2.58 val (vietos laiku – LRT.lt) vasario 7 dieną po nesėkmingų bandymų jį atgaivinti“, – praneša ligoninė.

Kelios valandos prieš tai ta pati ligoninė neigė Kinijos žiniasklaidoje pasirodžiusią klaidingą informaciją apie mediko mirtį.

„Kovojant su naujuoju koronavirusu, mūsų ligoninės oftalmologas Li Wenliangas susirgo šia liga. Dabar jo būklė kritinė ir mes darome viską, ką galime, kad jį išsaugotume“, – sakoma pranešime.

Po šio pranešimo Kinijos žiniasklaida ištrynė savo tviterio įrašus apie gydytojo mirtį.

Prieš kelias valandas nuo šio pranešimo, ketvirtadienį, Kinijos žiniasklaidos priemonėse pasirodė pranešimai apie minėto gydytojo mirtį nuo koronaviruso.

Gydytojas dar gruodį savo studijų draugus perspėjo žinutėmis „WeChat“ programėlėje, jog keliems žmonėms Uhano ligoninėje buvo diagnozuotas naujo tipo koronavirusas. Šios žinutės žaibiškai paplito internete, o pats medikas sulaukė policijos persekiojimo už „gandų skleidimą“.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai