Ar jūsų išmanusis telefonas greitai išsikrauna? Neskubėkite įsigyti naujo įrenginio, mūsų rekomendacijos padės jums sutaupyti pinigų!

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Greitas telefono iškrovimas yra pagrindinė visų šiuolaikinių išmaniųjų telefonų problema. Sutikite, erzina, kad laukiant svarbaus skambučio jūsų telefonas išsijungia. Akivaizdžiausi sprendimai, be abejo, yra įsigyti naują telefoną su galingesne baterija arba pradėti efektyviau naudoti įrenginį. Šis straipsnis parodys, kaip taupyti akumuliatoriaus energiją, kad ji truktų visą dieną ir jums nereikėtų nutraukti svarbaus pokalbio.

Kaip įkrauti telefono akumuliatorių

Paprastai žmonės įkrauna telefoną nuo vakaro iki ryto. Tai visiškai neteisinga. Daugelis įtaisų visiškai įkraunami vos per 3 valandas. Likusį laiką įkroviklis periodiškai įkrauna įrenginį, išlaikydamas 100% įkrovą. Dėl šio nuolatinio aktyvaus veikimo režimo akumuliatorius sumažina savo maksimalią talpą.

Kodėl telefonas greitai išsikrauna

Užkimštas įkrovimo prievadas

Tyrimai parodė, kad išmaniojo telefono paviršiuje kaupiasi daug daugiau bakterijų nei ant tualeto dangčio. Štai kodėl patartina periodiškai valyti įrenginį. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas maitinimo jungties valymui. Į šią jungties angą patenka šiukšlių ir dulkių, todėl vėliau įkraunamas telefonas.

Nustatykite ryškius tapetai

Žmonės nuolat žiūri į telefono ekraną, tikrindami laiką, gaunamas žinutes ar skambučius. Įdiegę nespalvotą ekrano užsklandą žymiai sumažinsite energijos sąnaudas.

Visada nešiokite prietaisą rankose.

Įkaitimas ir hipotermija pagreitina telefono akumuliatoriaus eikvojimą. Laikykite savo išmanųjį telefoną ten, kur jo nepadarys karštis ir šaltis. Jei karšta daugiau kaip +30 ° C arba šalta žemesnė kaip –20 ° C, pabandykite telefoną rečiau išimti iš savo rankinės ar kišenės.

Jūs visada turite automatinį ekrano pasukimą

Išjunkite automatinio ekrano pasukimo funkciją ir, jei reikia, įjunkite. Specialus jutiklis (akselerometras), atsakingas už šią funkciją, sunaudoja daug elektros energijos.

Neuždarykite programų langų

Visos programos, kurias vos sumažinote, bet neuždarėte, ir toliau maitinamos iš akumuliatoriaus, veikiančios fone. Štai kodėl mes rekomenduojame nepamiršti retkarčiais uždaryti absoliučiai visus langus.

Nustatykite maksimalų ekrano ryškumą

Išjunkite automatinį ryškumo reguliavimą ir rankiniu būdu nustatykite ekrano ryškumą iki minimalaus, patogaus jūsų regėjimui.

Įspėjimas apie vibraciją

Ši funkcija greitai išsikrauna telefono akumuliatorių. Jei reikia, stenkitės jį griežtai įtraukti. Naudokite įprastą garso režimą arba visiškai nutildykite garsą.

Neteisingas automatinis užraktas

Nustatykite įtaiso ekraną, kad jis automatiškai išsijungtų. Pasirinkite geriausią laiką, kurį norite užrakinti. Taigi energijos sąnaudos bus žymiai sumažintos ir net jei pamiršite užrakinti įrenginį, jis tai padarys savarankiškai.

Neišjunkite GPS, „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“

Išjunkite šias funkcijas, jei šiuo metu jų nenaudojate. Pridedamas GPS, „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ tik eikvoja akumuliatoriaus energiją.

Niekada neišjunkite telefono

Ekspertai sako, kad telefoną reikia išjungti bent kartą per savaitę. Tai prailgins akumuliatoriaus veikimo laiką.

Neišjunkite balso atpažinimo

Dėl „komandos„ Ok Google “atpažinimo funkcijos„ Android “įtaiso akumuliatorius yra labai mažas. Telefonas nuolat tikrina kalbą ir garsus, tikėdamasis to, ką sakote, ir tai sumažina baterijos veikimo laiką. Išjunkite šią funkciją naudodami „Google“ dabar – Nustatymai – Paieška balsu – atpažinkite „Ok Google“.

Mes jus patikiname, tai nėra visas klaidų, kurias padarote naudodamiesi telefonu, sąrašas. Tačiau jei dar kartą apsvarstysite šiuos įpročius, galėsite žymiai padidinti baterijos veikimo laiką.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai