Home » Horoskopai » Taro horoskopas savaitei: kuriuos Zodiako ženklus apipils laimė, o kam tikėtis problemų

Taro horoskopas savaitei: kuriuos Zodiako ženklus apipils laimė, o kam tikėtis problemų

by admin

Nauja savaitė, nuo gegužės 20 iki 26 d., bus darbinga. Kai kurie Zodiako ženklai turėtų tikėtis stebuklo, tačiau yra ir tokių, kuriems teks susidurti su problemomis.

REKLAMA

Ką taro kortos žada kiekvienam zodiako ženklui?

Avinas

Nauja savaitė padės pradėti naują verslą ir nukreipti mintis nuo to, kas gadino nuotaiką. Lengvai išspręsite visas problemas ir pasieksite sėkmės. Tačiau neskubėkite, skirkite laiko atsipalaiduoti ir neapkraukite savęs per daugybe užduočių.

REKLAMA

Jautis

Taro kortos rodo, kad netrukus turėsite išmokti teisingai valdyti savo laiką. Greičiausiai kils kokių nors nesusipratimų. Stenkitės susivaldyti ir nekurkite skandalų, viskas gali būti išspręsta be ginčų ir susirėmimų.

Dvyniai

Jūsų svajonė netrukus virs realybe. Pasiruoškite nuostabiems įvykiams ir nepamirškite kompromiso svarbos. Lankstūs sprendimai padės išlyginti visus nelygumus ir nesiblaškyti dėl dalykų, kurie neteikia džiaugsmo.

Vėžys

Pats laikas pagalvoti apie ką nors rimto. Galbūt turėtumėte pasiryžti globaliems pokyčiams, tačiau be abejonių ir rūpesčių to padaryti nepavyks. Pasitarkite su savo artimaisiais ir nedelskite atsakyti į pasiūlymą, kurį netrukus gausite.

REKLAMA

Liūtas

Galite sutikti žmogų, kuris pakeis jūsų gyvenimą. Susitikimas su juo bus netikėtas, bet tikrai malonus. Tačiau nenerkite į baseiną stačia galva. Nepamirškite, kad turite vykdyti savo įsipareigojimus ir neatidėlioti svarbių reikalų.

Mergelė

Jūsų laukia džiugūs įvykiai. Kažkuriuo momentu jūs suprasite, kad juodasis ruožas baigiasi. Taro kortos žada jums puikių naujienų. Stenkitės viską suplanuoti ir nepamirškite pasirūpinti savo sveikata.

Svarstyklės

Nauja savaitė bus sunki, bet labai įdomi. Jūsų laukia pergalė ir sėkmė, bet ne visiems tai patiks. Stenkitės nepatraukti pavydžių žmonių dėmesio ir prisiminkite, kad laimė mėgsta tylą.

REKLAMA

Skorpionas

Taro kortos pataria būti atsargiems. Venkite spontaniškų pirkinių ir būkite budrūs. Jei pavyks išvengti sukčių spąstų, tai ši savaitė sielvarto jums neatneš.

Šaulys

Netrukus būsite dėmesio centre. Tačiau jei nenorite būti pagrindine žvaigžde, leiskite sau nusileisti. Tai niekaip neturės įtakos jūsų gyvenimui, tačiau išgelbės jus nuo streso. Pagalvokite apie harmoniją ir darykite tik tai, kas jums patinka.

Ožiaragis

Artimiausios dienos jus maloniai nustebins. Suprasite, kad pajudėjote iš „negyvo“ taško. Eik į priekį ir nežiūrėk atgal. Jo aidai gali jus suklaidinti, bet vargu ar esate pasirengęs prarasti savo svajonę.

REKLAMA

Vandenis

Nauja savaitė padės išspręsti sunkias problemas. Ir kai jausitės pasiruošę lengviau atsikvėpti, pasigydykite. Organizuokite šventę ir surinkite visus savo artimuosius, leiskite laiką su šeima ar draugais. Bendravimas suteiks daug malonių emocijų.

Žuvys

Nepažeiskite taisyklių ir pasirinkite sąžiningą strategiją. Netrukus pasieksite tai, ko norite, tačiau tai reikia padaryti be gudrybių. Būkite atidūs savo sveikatai, rūpinkitės savimi ir savo kūnu.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas