Home » Testai » Pasirinkite kortelę ir sužinokite savo artimiausios ateities prognozę

Pasirinkite kortelę ir sužinokite savo artimiausios ateities prognozę

by admin

Esant tokiai situacijai kaip dabar, kai niekas neaišku, viskas labai miglota ir baisu, pabandykite pažvelgti į šias tris nuotraukas ir pasirinkti vieną iš jų.

Rinkitės ne galva, o siela. Tas, kuris jums atsakė pirmiausia, yra jūsų.

Nekurkite loginių grandinių ir nenaudokite savo smegenų. Tiesiog išsirink ir viskas.

Na, o pasirinkę perskaitykite aprašymą po atitinkamu paveikslėliu.

1. JĖGA

Jūsų stiprybė ir ištekliai pirmiausia slypi tame, kas jus supa. Nustokite ieškoti pagalbos kažkur lauke. Atkreipkite dėmesį į tai, kas yra jūsų viduje ir aplink jus.

Tavo stiprybė esi tu pats.

Viską, ko reikia, jau turite. Tiesiog tikėkite savimi ir jūsų vidinės galios bus suaktyvintos taip, kaip net neįsivaizdavote.

Jei esate žmogus, įpratęs sakyti: „Jei nematau, netikėsiu“, tada aš jums pasakysiu, kad iš tikrųjų yra atvirkščiai. Situacija tokia: „Jei netiki, nepamatysi“. Ir jei jūs tikrai tai kramtote, tiesa slypi kiekvienoje pasakoje: norint tapti burtininku, reikia tikėti, kad tai iš principo įmanoma.

2. VILTIS

Viskas, ką padarėte savo gyvenime, dabar sugrąžins jums gyvenimą kaip bumerangas.

Gyvenimas teisingas ir nuoširdus. Viską, ką jai duodi, ji tau grąžins su palūkanomis.

Gyvenai tik sau – taip ir toliau. Jei davėte kitiems, gausite visapusišką atsakymą iš Visatos.

Priimk tai, ką gyvenimas tau dosniai duoda, ir žinok, kad neturėtum atsisakyti, susigėsti ar bijoti, kad teks už tai sumokėti. Kadangi tai jums duota, tai reiškia, kad kai kuriais savo gyvenimo lygmenimis jūs tai jau uždirbote.

3. GAUSA

Jūs esate labai laimingas ir laimingas žmogus. Jei to nejaučiate, vadinasi, nesuvokiate savo tikslo šiame pasaulyje. Paprašykite Visatos jums tai parodyti ir imkitės žingsnių jos įgyvendinimo link.

Jei aplinkui vyksta kažkas, kas verčia abejoti savo sėkme, atminkite, kad jei dabar kažkas vyksta taip, tai kažkodėl tai yra gerai ir dabar.

Mat į darbą Pasaulio prekybos centro pastate rugsėjo 11-ąją vėlavę žmonės taip pat manė, kad viskas klostosi ne pagal planą, nes jie vėlavo, o tada greičiausiai padėkojo likimui už šias aplinkybes.

Nežinome, kodėl tai gerai dabar, bet suvokiame, kad viskas, kas vyksta, veda į tą tašką, į kurį reikia patekti.

JUMS TAIP PAT PATIKS