Home » Testai » Taro kortų prognozės: jūsų praeitis, dabartis ir ateitis

Taro kortų prognozės: jūsų praeitis, dabartis ir ateitis

by admin

Ši 3 kortelių sklaida atsako į klausimus apie jūsų praeitį, dabartį ir ateitį. Rinkdamiesi vieną iš trijų variantų, pagalvokite apie klausimą, į kurį norėtumėte gauti atsakymą, arba apie problemą, su kuria susiduriate. 

REKLAMA

Skaitydami kiekvienoje kortelėje esančias interpretacijas, pagalvokite, kaip jos susijusios su jūsų užduotu klausimu arba jūsų dabartine situacija.

  • 1-oji kortelė (praeitis):  ši korta atspindi jūsų situaciją – kodėl esate ten, kur esate. Tai dažnai simbolizuoja asmenį ar santykius jūsų gyvenime, kurie turėjo įtakos jūsų klausimui.
  • 2-oji korta (dabartinė): ši korta vaizduoja dabartinę problemą, dažnai kaip tiesioginį praeities situacijos rezultatą. Atkreipkite ypatingą dėmesį į šią kortelę, nes ji gali parodyti dalykus, kuriuos praleidote anksčiau.
  • 3-ioji kortelė (ateitis): paskutinėje šio išdėstymo kortelėje pateikiamos rekomendacijos, kaip išspręsti problemą. Tai gali suteikti galimybių, kurių nesvarstėte, arba išteklių ir žmonių, kurių nesvarstėte.

Pasirinkę ir perskaitę kortelių reikšmę, grįžkite prie pradinio klausimo. Ir pagalvokite, kaip gauta informacija jus atliepia, kokio peno apmąstymams ir kokį postūmį veikti gali duoti.

Ir noriu priminti, kad Taro kortos apie situaciją pasakoja tik per jūsų pasąmonės viziją. Ir žmogus visada pats pasirenka: eiti juo šiuo keliu ar ne.

REKLAMA

1 variantas

Praeities korta  Pentaklių riteris sako, kad netolimoje praeityje likimas jus maloniai nustebino. Tai gali būti pelningas pasiūlymas arba sudarytos palankios sąlygos išspręsti jūsų problemas ar įgyvendinti jūsų norus. Bet tu per ilgai galvoji, pasistengei, užuot vaidinęs.

Dabartinė kortelė – Trys lazdelės sako, kad būsena, kurioje esate šiandien, yra jūsų neapsisprendimo pasekmė. Tačiau noriu pasakyti, kad tai nedidelis atokvėpis prieš lemiamą šuolį į priekį.

Turite ieškoti alternatyvaus požiūrio į dabartinę savo gyvenimo situaciją. Bandyti elgtis taip, kaip esate įpratę arba be galo daryti tai, kas neveikia, nebeverta. Reikia ieškoti kito kelio.

REKLAMA

Ateities korta – taurių riteris. Prieš jus yra problema ar klausimas, kuris tik iš pirmo žvilgsnio atrodo toks sudėtingas. Tiesą sakant, reikia nugalėti save ir veikti. Dėl savo norų išsipildymo.

Atminkite, kad vanduo po gulinčiu akmeniu neteka. Jei turite santykius, tada laukti nereikia. Romantiški poelgiai, dovanos, pirmieji žingsniai link jūsų dėmesio objekto suteiks galimybę užmegzti ar sustiprinti santykius su mylimu žmogumi.

2 variantas

Praeities korta – lazdelių penketukas. Netolimoje praeityje turėjote situaciją, kuri sukėlė jūsų pyktį ir agresiją, nepaisant to, kad šios emocijos jums neįprastos kasdieniame gyvenime.

REKLAMA

Greičiausiai atsidūrėte sunkioje gyvenimo situacijoje ir ne tik dėl savo kaltės. Ir jūs bandėte tai išspręsti jėga. Tai reiškia ne tik išorinę jėgą, bet labiau vidinę – bandymą daryti kam nors spaudimą, įbauginti.

Dabartinė kortelė – Didysis Arcana VIII sprendimas. Dabar jūs naudojatės nesugebėjimu susitvarkyti su savo emocijomis, priimti teisingą adekvatų sprendimą. Bet jei buvai sąžiningas, teisingumas nugalės.

Ir net jei viskas vyks ne taip greitai, kaip norėtume, šis klausimas bus išspręstas jūsų naudai. Todėl galite saugiai imtis veiksmų, kad išspręstumėte problemą. Nesilenkite į kivirčus ir kivirčus, pasitikėkite Aukščiausiuoju Teisingumu. Ji nuves jus prie norimo rezultato. Šioje kortelėje taip pat gali būti nurodyta, kad jūsų problema gali būti išspręsta realiu teismo nurodymu.

REKLAMA

Ateities korta – kardų ketvertas. Po visko, ką išgyvenote, jūsų laukia daug vidinio darbo. Reikia pagalvoti, kodėl man buvo suteikta tokia situacija, kokią išvadą turėčiau padaryti sau asmeniškai.

Ir atkreipkite dėmesį į sveikatą. Per didelis emocionalumas gali sukelti organizmo veiklos sutrikimus. Reikia paleisti viską iš išorės ir būti šiek tiek savimi. Pasitikėkite savo vidiniu balsu, jis pasakys, kur eiti toliau.

3 variantas

Praeities korta – 2 Kardų du. Kortelėje rašoma, kad teko veikti netikėtai. Gyvenimo aplinkybės susiklostė taip, kad planai nuolat žlugdavo, buvai nusivylęs ir išduotas.

REKLAMA

O veikti turėjai net tada, kai tau nepatiko. Dėl to nuolat kilo papildomų rūpesčių ir bėdų. Labai norėjau atsakomybės naštą užmesti kažkam kitam.

Dabartinė korta – Didysis Arkanas-XX Paskutinis teismas. Tai rodo, kad dabar esate padalijimo būsenoje. Tave įkvepia kokia nors idėja, bet bijai ją įgyvendinti.

Jūsų gyvenime baigėsi tam tikras laikotarpis, viena vertus, gerai, kad viskas atsiliko, bet tuo pat metu vis dar jaučiate įspūdį apie tai, kas jums nutiko, ir savo galvoje nuolat atkuriate praeities įvykius.

REKLAMA

Ateities korta  lazdelių devynios. Tai taip pat patvirtina, kad tam tikras jūsų gyvenimo laikotarpis baigiasi. Už savo darbą gausite atlygį – tiek moralinį, tiek materialinį. Vyksta perėjimas į naują, sėkmingesnį gyvenimo laikotarpį. Tačiau neturėtumėte leisti, kad viskas vyktų savaime. Reikės toliau dirbti, augti dvasiškai, kad pasiektumėte aukštesnių tikslų.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas