Home » Horoskopai » Astrologija jums pasakys, kiek kartų susituokia skirtingi Zodiako ženklai

Astrologija jums pasakys, kiek kartų susituokia skirtingi Zodiako ženklai

by admin

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo ypatybes santykiuose ir santuokoje. Kai kurie žmonės gali susirasti meilę visam gyvenimui ir tuoktis tik vieną kartą, o kiti gali tuoktis kelis kartus, kol sutiks idealų partnerį. Parapsichologė Oksana Lukina straipsnyje pasakoja, kiek kartų gali tuoktis skirtingi zodiako ženklai ir su kuo tai susiję.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinai – aistringi romantikai, kuriems santuoka reiškia sąjungą visam gyvenimui. Jie nelinkę skubėti meilės reikaluose ir visą gyvenimą ieško partnerio, su kuriuo norėtų kiekvieną rytą pabusti. Dažniausiai šio ženklo atstovai tuokiasi vieną kartą, nes kruopščiai renkasi gyvenimo draugą.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jaučiai – beviltiški romantikai, gebantys kiekvieną dieną įsimylėti naują žmogų. Tačiau jie skiria laikiną meilę ir gilų jausmą, skatinantį kurti bendrus ateities planus. Paprastai Jautis susituokia du ar tris kartus per savo gyvenimą.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Meilės reikaluose Dvyniai dažnai elgiasi kaip vaikai. Jie gali būti išrankūs ir nuoseklūs, bet ne įsimylėję. Kai kurie Dvyniai gali susituokti net keturis kartus per savo gyvenimą, suvokdami išsiskyrimą kaip natūralų procesą ir lengvai atverdami savo širdį naujiems santykiams.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Nuo vaikystės Vėžiai svajoja apie tikrą meilę ir vertina šeimos vertybes. Tačiau jų noras kuo greičiau sukurti šeimą gali lemti skubotus ir klaidingus sprendimus. Jei po pirmosios nesėkmingos santuokos Vėžiai padarys teisingas išvadas, antroji santuoka bus sėkminga.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Jaunystėje Liūtai nėra pasirengę santuokai ir renkasi trumpalaikius romanus. Jie vertina savo laisvę ir yra impulsyvūs, todėl santuoka jauname amžiuje jiems nėra gera idėja. Liūtai tuokiasi vieną ar du kartus gyvenime, dažniausiai suaugę, kai tampa sąmoningesni ir atsakingesni.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms meilė yra atsidavimas ir atsakomybė. Jie sąmoningai priima sprendimą dėl santuokos ir mieliau kovoja už savo sąjungą krizės metu. Mergelės dažniausiai tuokiasi tik vieną kartą ir lieka ištikimos savo partneriui. Skyrybos jiems pasitaiko retai ir neįvyksta jų iniciatyva.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės dažnai klysta meilėje, todėl jų gyvenimas retai apsiriboja viena santuoka. Ypač įsimylėję šio ženklo atstovai gali tuoktis iki penkių kartų. Meilė Svarstyklėms yra mokymosi procesas, ir jos turi išmokti mokytis iš savo klaidų.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionai yra aistringi žmonės, kurių gyvenime yra keletas spalvingų meilės istorijų. Jie gali susituokti spontaniškai, kaip ir romantinėse komedijose. Jų santykiai kupini dramos, ir ne kiekviena sąjunga gali atlaikyti tokias stiprias aistras. Skorpionai dažniausiai tuokiasi kelis kartus, tačiau protingiausiems iš jų pavyksta antruoju bandymu.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai gerbia šeimos vertybes, tačiau santuokos nelaiko gyvenimo prioritetu. Jie gali tuoktis tik vieną kartą, suaugę ir su visa atsakomybe. Oficialūs formalumai jiems nėra tokie svarbūs, kaip dvasinis ryšys su partneriu.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai vertina konservatyvias vertybes, tačiau pirmiausia jų karjera. Kol kiti įsimyli ir klysta, Ožiaragiai užsiima saviugda ir profesiniu išsipildymu. Pasiekę sėkmę, jie pradeda ieškoti partnerio stipriai šeimos sąjungai, kuri bus vienintelė visam gyvenimui.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai nemato nieko blogo, jei išvis nesituokia. Jiems asmeninė laisvė yra svarbiausia, o santuoka – formalumas. Jie lengvai įsimyli ir išsiskiria, nesitikėdami iš kiekvieno partnerio amžinos meilės. Būtent toks lengvas požiūris dažnai suteikia jiems tvirtus santykius visam gyvenimui, todėl jei Vandenis susituokia, tada tik vieną kartą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys nuo jaunystės svajoja apie santuoką ir amžiną meilę, kaip pasakoje. Tačiau romantiška prigimtis ir turtinga vaizduotė dažnai verčia partneryje pamatyti idealą, kurį jie patys sugalvojo. Kai tikrovė neatitinka lūkesčių, santykiai pablogėja. Žuvys retai pasiekia sėkmės pirmą ar net antrą kartą, tačiau ir toliau ieško savo tikrosios meilės.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas