Home » Horoskopai » Finansinis horoskopas savaitei nuo 2024 m. birželio 24 d. iki birželio 30 d.

Finansinis horoskopas savaitei nuo 2024 m. birželio 24 d. iki birželio 30 d.

by admin

Planetos ir žvaigždės nuolat keičia savo pozicijas, skirtingai paveikdamos skirtingų ženklų žmones. Tik vienas dalykas lieka nepakitęs – pinigų svarba. Būtent todėl pasistenkite vadovautis astrologų rekomendacijomis, kad birželio pabaiga būtų sėkminga.

REKLAMA

Artėja pirmojo vasaros mėnesio pabaiga. Tai reiškia, kad šis laikotarpis bus pats svarbiausias, nes dabar būtina stebėti  įvykius, kurie įspėja apie pokyčius į gerąją pusę . Finansų sektorius bus pakeistas tiems, kurie trokšta pokyčių ir nesėdi ramūs.

Avinas

Savaitės pabaigoje Avinas gali turėti finansinių problemų dėl 29 dieną prasidėjusio Saturno retrogrado. Tai gali sukelti neigiamą reakciją. Jei turite neigiamų minčių, gali kilti problemų dėl verslo ir apsipirkimo. Teigiamas nusiteikimas apskritai ir dabar be galo svarbus, ypač jei Avino darbas susijęs su bendravimu su žmonėmis. Astrologai pataria negailėti pinigų atostogoms.

Jautis

Jautis tikriausiai norės teikti pirmenybę tik sau. Taip, galite pasilepinti drabužiais ir skaniu maistu, bet geriau tam neišleisti visų santaupų. Nepamirškite apie saiką šiuo sunkiu neigiamo Merkurijaus metu. Jaučiui gali tekti daugiau pastangų ir energijos skirti darbui. Šią savaitę astrologai šio Ženklo atstovams pataria nepersidirbti, nes pinigai – dar ne viskas. Sėkmę atneš su namais ir šeima susiję verslai.

REKLAMA

Dvyniai

Į reikalus ir verslą Dvyniams geriau žiūrėti su vaizduote ir kūrybiškumu, bet ne be atsargumo. Dabar geriau nekeiskite darbo vietos ir apsiribokite pirkiniais, atsikratydami visko, kas nereikalinga. Tai šviesus, bet sunkus metas, kurį reikėtų skirti neatidėliotiniems reikalams. Gerumo ir meilės dvasios persmelkti Dvyniai sugebės išsilaikyti ir išlaikyti savo finansinę padėtį.

Vėžys

Vėžiai savaitės pradžią turėtų skirti darbui. Tai tvirto charakterio žmonės, todėl sugebės išspręsti daugybę susikaupusių problemų versle ir darbe. Šios savaitės geriau neskirkite mokymuisi ir naujiems dalykams. Geriau susitelkti į įprastą veiklą. Birželio 24–30 dienomis gali įvykti malonių permainų. Daugelis sąžiningų Vėžių galės užsidirbti premiją. Yra didelė rizika pakeliui sutikti sukčius.

Liūtas

Pinigų rinkimas yra sudėtingas ir daugialypis procesas, reikalaujantis laikytis kai kurių svarbių taisyklių. Astrologai Liūtams pataria dar nepradėti apsipirkinėti: laikotarpiu nuo 24 iki 40 metų žvaigždės ir planetos nesudarys itin palankių sąlygų brangiems daiktams ir paslaugoms įsigyti. Pravartu investuoti į sveikatą, bet neišlaidauti per daug: susimokėti, pavyzdžiui, už sporto salę. Kol kas nėra prasmės pirkti naujų drabužių ar keisti stilių.

REKLAMA

Mergelė

Astrologai Mergelėms primena, kad finansiniame kare ne visada visos priemonės yra geros. Per šias septynias dienas patartina naudoti tik laiko patikrintą metodą. Nereikia rizikuoti, nes tai gali sukelti finansinių nuostolių. Tai puikus laikas peržiūrėti savo išlaidas, galvoti apie ateitį ir išsiaiškinti, kur eina jūsų pinigai. Reikėtų būti atsargesniems atsiskaitant už prekes ir paslaugas kortele ar elektronine pinigine.

Svarstyklės

Ši savaitė Svarstyklėms bus rami, todėl pinigų srityje jos gali pasitelkti kūrybišką požiūrį. Neįprasti sprendimai padės pritraukti daugiau pinigų. Laisvalaikiu pravers žiūrėti motyvacinius filmus ar serialus, paskaityti knygas, susipažinti su sėkmingų žmonių istorijomis. Svarstyklės artimiausiu metu gali išbandyti kai kuriuos metodus. Vis dar draudžiamos verslo kelionės ir dekoracijų keitimas.

Skorpionas

Skorpionai turi kuo mažiau užsiimti verslu ir bendrauti su savanaudiškais žmonėmis, taip pat rečiau demonstruoti šią charakterio savybę. Žmonės šiuo laikotarpiu, siekdami pelno, gali griebtis išdavystės ar apgaulės. Karjera ir finansinė sėkmė tiesiogiai priklausys nuo artimiausio žmogaus, tėvų, draugų palaikymo. Sėkmė pinigų reikaluose padidins pasitikėjimą savimi ir pagerins fizinę sveikatą.

REKLAMA

Šaulys

Šauliams, astrologams ir ekspertams rekomenduojame nešvaistyti pinigų – artimiausiu metu jų gali prireikti skubiai. Laimingiausi darbe bus tokių profesijų atstovai kaip pardavimų vadybininkas ir pardavėjas konsultantas. Kol kas svarbių sandorių geriau nesudaryti. Dabar tikrai ne laikas imtis ryžtingų žingsnių. Galite pabandyti rasti savo pašaukimą, suprasti savo gyvenimo tikslus.

Ožiaragis

Daugeliui Ožiaragių savaitė greičiausiai bus užimta. Sprendžiant iš žvaigždžių padėties, šiems žmonėms teks rengti susitikimus, dalyvauti protų mūšiuose, daugiau bendrauti su klientais ir partneriais. Dėl palankios Veneros padėties Vėžio ženkle Ožiaragiai gali turėti daug energijos, todėl svarbių darbų nereikėtų atidėti vėlesniam laikui. Kalbant apie pirkinius, geriausia juos pirkti internetu ir saikingai.

Vandenis

Tikimasi, kad šią savaitę Vandeniai patirs nedidelių finansinių vėlavimų ir sunkumų darbo procese. Norint visa tai įveikti, jiems reikės geros sveikatos ir galingos energijos. Per šias septynias dienas daugelis Vandenių supras, ką jie norėtų pakeisti savo gyvenime. Tai turės įtakos ir finansų sektoriui. Dabar galite galvoti apie profesijos keitimą, bet kol kas nesiimkite tokių veiksmų.

REKLAMA

Žuvys

Pagal finansinį horoskopą šio žvaigždyno atstovams svarbu atsikratyti streso ir negatyvo. Abejonės ir baimės galės blokuoti pinigų srautus. Žuvims svarbu dirbti ramiai ir be šurmulio, mėgaujantis procesu. Apsipirkimas dabar bus gana tinkamas, tačiau geriau tai daryti atsargiai. Svarbu išlaikyti pusiausvyrą darbe ir versle. Astrologai rekomenduoja nepersidirbti.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas