Home » Horoskopai » Ką Visata ruošia kiekvienam ženklui 2024 metų liepą pagal Taro prognozę?

Ką Visata ruošia kiekvienam ženklui 2024 metų liepą pagal Taro prognozę?

by admin

Vasara įsibėgėja, o liepa žada būti turininga visiems Zodiako ženklams. Taro prognozė padės pasiruošti būsimiems pokyčiams ir netikėtumams, kurių Visata yra paruošusi kiekvienam.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Taro korta: malonumas (6 puodeliai)

Avinai, šį mėnesį mėgausitės kaip niekada anksčiau. Liepos mėnesį jūsų laukia malonūs susitikimai, komplimentai ir dovanos. Šis laikas jums taps džiaugsmo ir šilumos šaltiniu. Imkitės lyderio vaidmens ir vadovaukite kitiems.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Taro korta: diskų princesė

REKLAMA

Jautis, liepa atneš jums stabilumo ir stiprybės. Svarbu neskubėti priimti sprendimų. Atidžiai įvertinkite situaciją ir išsirinkite geriausią variantą. Venkite pasyvumo – aktyvus, pragmatiškas požiūris atneš sėkmę. Galbūt jūsų laukia malonios žinios apie naują šeimos papildymą.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Taro korta: Kardų princesė

Dvyniai, liepa – puikus metas mokytis ir įgyti naujų įgūdžių. Kad ir ką imsitės, tą galėsite padaryti. Nelyginkite savęs su kitais ir neieškokite problemų ten, kur jų nėra. Darykite daugiau ir galvokite mažiau – tai raktas į jūsų šio mėnesio pasiekimus.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Taro korta: imperatorienė (Major Arcana)

Vėžiui, imperatorienės korta pataria aktyviai dirbti siekiant savo tikslų. Liepa – puikus metas investuoti į save ir savo projektus. Neskubėkite skinti savo pastangų vaisių;

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Taro korta: įsimylėjėliai (Major Arcana)

REKLAMA

Liūtai, liepos mėnesį jūsų laukia sunkus pasirinkimas. Neskubėkite ir nesiblaškykite tarp pasirinkimų. Jei sprendimas neateina iš karto, atidėkite jį į šalį ir imkitės kitų dalykų. Taip pat galima pakviesti į prabangų renginį, kuriame galėsite pasipuikuoti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Taro korta: Aeonas (Major Arcana)

Mergelės, jūs ruošiatės atnaujinti ir atnaujinti. Liepa bus naujas atspirties taškas. Užduokite sau svarbius klausimus apie savo tikslus ir bendražygius kelyje. Galimi pareigų pasikeitimai darbe, meilės santykių perėjimas į naują lygmenį. Puikus metas mokytis ir tobulėti.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Taro korta: Balansas (Didysis Arkanas)

Svarstyklės, liepa reikalaus svarbių sprendimų, pagrįstų protu. Jūsų užduotis yra išlaikyti pusiausvyrą ir elgtis aiškiai bei sąžiningai. Nebijokite prisiimti atsakomybės. Gali tekti bendrauti su valdžios institucijomis ir pildyti dokumentus.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Taro korta: laimės ratas (Didysis Arkanas)

REKLAMA

Skorpionai, liepa – didelių pokyčių mėnuo. Jūsų ateities trajektorija priklausys nuo to, kaip gyvensite šį laikotarpį. Nebijokite keisti įprastos įvykių eigos ir investuokite į ateitį. Galite tikėtis trumpų kelionių.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Taro korta: prisotinimas (10 puodelių)

Šauliai, tavo liepa bus kupina emocijų. Svarbu rasti pusiausvyrą ir priimti sprendimus remiantis protu, o ne emocijomis. Apsupkite save artimais žmonėmis, kurie jus palaikys. Emociniai svyravimai gali turėti įtakos jūsų sveikatai, todėl išlaikykite pusiausvyrą.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Taro korta: gausa

Ožiaragiai, jūsų laukia džiaugsmo ir teigiamų emocijų kupinas mėnuo. Liepos įvykiai pakels jus į laimės viršūnę ir suteiks gilaus pasitenkinimo jausmą. Mėgaukitės akimirka ir dalinkitės savo džiaugsmu su kitais.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Taro korta: menas (Major Arcana)

REKLAMA

Vandeniai, tavo liepa bus nuostabi. Jūsų užduotis – sukurti ilgalaikius ir perspektyvius santykius tiek asmeniniame gyvenime, tiek bendradarbiaujant versle. Veiksmų ir žodžių tikslumas padės pasiekti didelę sėkmę.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Taro korta: pelnas (9 diskai)

Žuvys, liepa tau bus pasaka. Jūsų laukia nauji projektai, susitikimai su įtakingais žmonėmis ir svarbių įgūdžių įgijimas. Būkite aktyvūs ir venkite pasyvumo. Tau pavyks.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas