Home » Horoskopai » Kaip Baba Vanga apibūdino zodiako ženklus ir kokius patarimus davė

Kaip Baba Vanga apibūdino zodiako ženklus ir kokius patarimus davė

by admin

Aiškiaregė iš Bulgarijos Baba Vanga daug kalbėjo apie zodiako ženklus. Taigi vienus laiminguosius ji vadino likimo numylėtiniais, o kitų net bijojo. Įdomu sužinoti, kaip ji jautėsi zodiako rato atstovams ir kaip apie juos samprotavo.

REKLAMA

Zodiako ženklai, kuriems gyvenime dažnai pasiseka

Baba Vanga neišskyrė nė vieno ženklo iš zodiako rato. Ji neturėjo „mėgstamiausių“. Anot būrėjos, tarp ženklų yra ir ypatingų jėgų ir energijos apdovanotų. Dažnai jiems gyvenime pasiseka.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Jaučiai yra gana pasitikintys žmonės. Pagrindiniai charakterio bruožai yra apdairumas ir ramumas. Zodiako rato atstovai tvirtai stovi ant kojų ir visada žino, ko nori iš gyvenimo, kokių tikslų reikia siekti. Fortūna dažnai pastūmėja juos tinkama linkme, dėl ko jiems pavyksta tapti sėkmingais. Jautis gali susigadinti savo karmą tik tada, kai pradeda stumti sėkmę nuo savęs arba yra per daug užsispyręs.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Žodžiui Skorpionai buvo gana paslaptingi žmonės. Ji niekada nežinojo, kas buvo jų galvoje, nes neįmanoma perskaityti šių zodiako rato atstovų. Vanga pažymėjo, kad nepaisant išorinio agresyvumo, viduje šie žmonės yra pažeidžiami ir jautrūs, su šilta gera širdimi. Skorpionams nebus sunku pasiekti bet kokių, net ir ambicingiausių, tikslų tik vienu atveju – jei jie šiek tiek labiau pasitiki kitais, laiku padėkokite už likimo dovanas.

REKLAMA

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.)

Anot būrėjos, žvaigždės myli Liūtą. Yra viena bloga šio ženklo atstovų savybė. Siekdami savo pranašumo, jie gali išaukštinti save ir sukelti bėdų. Moteris rekomendavo Liūtui nuraminti savo „ego“, nebeaukštinti savęs ir stengtis padėti žmonėms, ypač artimiems. Tokiu atveju zodiako rato atstovai galės gyventi laimingai.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Anot Vangos, Žuvys nurodo tuos, kurie visada patinka kitiems, kelia užuojautą. Dėl to zodiako rato atstovams pavyksta pasiekti gyvenimo aukštumų. Būrėja Žuvims davė tik vieną patarimą – būkite rimtesni, tik tada jos galės gyventi padoriai.

Ženklai, išsiskiriantys sunkiu likimu

Ne visiems Zodiako rato nariams pasiseka.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

Svarstyklės per daug priklausomos nuo to, ką apie jas galvoja kiti. Šis charakterio bruožas gali su jais žiauriai pajuokauti. Zodiako rato atstovams svarbu, kad visi aplinkiniai būtų mylimi ir gerbiami. Jie nežino, kaip atsisakyti žmonių. Dėl to kiti dažnai jais „važinėja“, naudoja savo reikmėms. Wanga rekomendavo daugiau galvoti apie save ir prisiimti atsakomybę, kad galėtum gyventi padorų gyvenimą.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21 d.)

Dvyniai dažnai turi įvairių žalingų įpročių. Už tai baudžiama aukštesnės galios. Norint pakeisti savo karmą į gerąją pusę, svarbu atsisakyti žalingų įpročių, būti drąsesniems ir ramesniems. Jei kelyje iškyla sunkumų, turėtumėte su jais kovoti oriai.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22 d.)

Vėžiai – gana emocingi žmonės, dažnai nusiteikę pesimistiškai. Nuolatinis skundas gyvenimu priveda prie bėdų. Zodiako rato atstovams Wanga patarė mažiau skųstis ir būti pozityvesniems.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.)

Ožiaragiai dažnai patys susikuria bėdų, kliūčių savo kelyje. Todėl jų likimas sunkus. Tuo pačiu metu zodiako rato atstovai yra labai ištvermingi ir kryptingi. Būrėja rekomendavo tobulėti taip, kad gyvenime visada būtų balta juosta.

Ženklai su unikaliais sugebėjimais

Pasak būrėjos, kai kurie zodiako ženklai turi unikalių gebėjimų.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Vandeniai dažnai sapnuoja pranašiškus sapnus. Aplinkiniai dažnai mano, kad jie yra keisti. Tačiau tai patrauklu. Zodiako rato atstovams Vanga patarė išsiugdyti gydymo dovaną ir padėti žmonėms.

REKLAMA

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Vanga laikė Devą gabiausiu. Jie sugeba subtiliai pajusti aplinkinius žmones ir tuo pačiu visiems duoti išmintingų patarimų. Jei įžeisite šiuos zodiako rato atstovus, galite gauti stiprų smūgį.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Šaulys turi dovaną iš lopšio. Jiems net nereikia nieko vystyti. Zodiako rato atstovų gebėjimai nukreipti į pagalbą žmonėms. Šaulys yra pagrindiniai savo artimųjų angelai sargai. Jiems užtenka per pilnatį sugalvoti norą, kad jis išsipildytų.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas