Home » Horoskopai » Kas jūsų laukia savaitę nuo 2024 m. birželio 10 d. iki birželio 16 d. pagal Pavelo Globos horoskopą

Kas jūsų laukia savaitę nuo 2024 m. birželio 10 d. iki birželio 16 d. pagal Pavelo Globos horoskopą

by admin

Pavelas Globa, pripažintas pasaulinio lygio astrologas, pristato savo horoskopą savaitei nuo 2024 m. birželio 10 d. iki birželio 16 d. Jo prognozės, pagrįstos žvaigždžių padėtimi, žada būti naudingos ir tikslios. Pats laikas išsiaiškinti, kas laukia kiekvieno zodiako ženklo per ateinančias septynias dienas.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinams savaitė prasidės produktyviais darbais ir svarbių sprendimų priėmimu. Astrologė pataria susitelkti į verslą ir suvaldyti emocijas, kad nesiblaškytų. Savaitės pabaiga atneš finansinę sėkmę ir galimybę pritraukti pinigų srautus. Nebijokite daryti dalykų kartu su savo artimaisiais.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Likimas vienišam Jaučiui suteiks šansą meilei, tačiau tam prireiks drąsos. Svarbu nuo pat savaitės pradžios susidėlioti savo prioritetus, kad negaištumėte laiko. Galimi nauji pinigų srautai ir pajamų šaltiniai. Daugelis Jaučių ras savo tikslą ir sustiprės dvasiškai.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Stiprus Merkurijus prisideda prie Dvynių sėkmės, tačiau svarbu išlaikyti discipliną ir nepasiduoti pusiaukelėje. Sunkumų įveikimas pirmadienį padės išsilaikyti. Savaitė palanki naujoms pradžiai, pagalbai artimiesiems ir maloniems netikėtumams. Savaitgaliais rekomenduojama leisti laiką su draugais ir artimaisiais. Vienišiems Dvyniams pasiseks meilėje.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Žvaigždės padės Vėžiui atsikratyti tinginystės ir apatijos, o tai padidins motyvaciją versle, darbe ir meilėje. Savaitės pradžia tinkama svarbiems darbams atlikti, komandiruotėms. Savaitės pabaigą geriau praleisti namuose užsiimant fizine veikla. Pravers naujos pažintys ir bendravimas.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams tai puikus laikas bendravimui, flirtui ir komandiniam darbui. Svarbius pirkinius rekomenduojama atlikti iki sekmadienio, kai Merkurijus pasisuks neigiamas. Patartina neduoti tuščių pažadų ir vengti sunkaus maisto. Praleiskite daugiau laiko lauke.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Žvaigždės palankiai vertina Mergeles, leidžia joms atsipalaiduoti, pakeisti aplinką ir įsigyti svarbių pirkinių. Geriau vengti triukšmingų įvykių ir susitikti su žmonėmis internete. Romantiškus pasimatymus geriausia leisti namuose arba ramioje aplinkoje. Savaitė žada būti itin pozityvi, pranašaujanti sėkmę bet kurioje srityje.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Astrologė pataria Svarstyklėms savaitę pradėti nuo valymo, kad pritrauktumėte palankią energiją. Tai atneš laimę ir sėkmę. Darbe tikėtini sunkumai, bet Svarstyklės su jais susidoros. Savaitė bus sėkminga meilėje. Norint padaryti gerą įspūdį, tereikia gerai atrodyti.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionams tai pergalių ir planų įgyvendinimo metas. Meilės srityje galite rizikuoti ir pareikšti savo jausmus. Pradėkite veikti pirmadienį, nes planetų energija pablogės. Merkurijaus negatyvumą atsveria stipri Venera, prasidedanti birželio 16 d.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Savaitė Šauliams pareikalaus daugiau laiko skirti padėti artimiesiems. Nuo kantrybės priklausys sėkmingų santykių su artimaisiais ateitis. Raskite laiko bendrauti ir padėti išspręsti problemas. Tai taip pat idealus laikotarpis uždaryti pinigines skolas.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Verslo srityje Ožiaragiai gali susidurti su piktadariais. Įsiklausykite į savo artimuosius, jie gali pasiūlyti išeitį iš sunkių situacijų. Būkite fiziškai aktyvūs ir nekreipkite dėmesio į nemalonias smulkmenas. Tai padės jums jaustis geriau.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Planetos padės Vandeniui atsikratyti neigiamų minčių. Svarbu kontroliuoti situaciją ir vengti rizikų bei nuotykių. Santykiuose būkite kantrūs, kad išvengtumėte konfliktų. Savaitė žada malonių staigmenų.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Savaitė ideali dvasinėms praktikoms, kurios pakeis Žuvų gyvenimą į gerąją pusę. Darbe priimkite svarbius sprendimus ir nevenkite būti aktyviems. Palaikykite savo kolegas ir būkite dėmesingi bei atsakingi. Sėkmė jus lydės visais atžvilgiais. Rūpinkitės savo sveikata, nes Venera yra destruktyvi.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas