Home » Horoskopai » Kuriems 6 zodiako ženklams sunku susitvarkyti su išsiskyrimu?

Kuriems 6 zodiako ženklams sunku susitvarkyti su išsiskyrimu?

by admin

Kiekvienas žmogus išsiskyrimą išgyvena skirtingai. Vieniems žaizdos gyja greičiau, o kiti ilgai negali pamiršti buvusios meilės. Tarp zodiako ženklų yra tokių, kuriems ypač sunku susidoroti su išsiskyrimu. Sužinokime, kuriam iš jų tai sunkiau nei kitiems.

REKLAMA

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis vertina tvarką ir stabilumą. Kai santykiai tampa įprasti, Jautis mieliau juos palaiko, net jei jausmai jau seniai atšalę. Jiems sunku prisitaikyti prie pokyčių, o išsiskyrimas įneša į jų gyvenimą chaosą. Jaučio ženklo žmonės išsiskyrimą patiria ne dėl stiprių jausmų, o dėl įprasto gyvenimo būdo griovimo.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai yra tikri romantikai, įsimylėję pačią meilės idėją. Jie greitai prisiriša prie savo partnerio ir linkę idealizuoti santykius. Vėžiai myli iš visos širdies ir yra pasirengę užmerkti akis į bet kokias problemas, kad išsaugotų santykius. Jiems išsiskyrimas yra tarsi pasaulio pabaiga, ir atsigauti po išsiskyrimo reikia labai ilgai.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės labai išrankios renkantis partnerį ir atsargios meilėje. Jiems sunku atverti širdį, todėl priprantama prie žmogaus. Užmezgusios santykius Mergelės stengsis juos išlaikyti iki paskutinio, manydamos, kad bet kokias problemas galima išspręsti. Išgyvenusios išsiskyrimą Mergelės susiduria su sunkumais vėl patikėti meile ir kažkuo pasitikėti.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės – atsidavusios partnerės, siekiančios darnos santykiuose. Jie yra pasirengę taikstytis su daugybe dalykų dėl savo partnerio laimės. Svarstyklės gali inicijuoti išsiskyrimą, jei tiki, kad tai išeis į naudą jų antrajai pusei, bet vėliau ilgai kenčia nuo savo jausmų, nustumtos į antrą planą.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai yra aistringos ir karštos prigimties. Jie visiškai atsiduoda santykiams ir daro viską dėl savo mylimo žmogaus. Jei partneris apgaudinėja ar išduos, Skorpionas nedvejodamas išeis, tačiau įžeidimą prisimins ilgai. Atsiskyrimas palieka gilų pėdsaką jų širdyje, ir jie ilgai negali pamiršti skausmo.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys turi malonią širdį ir linkusios idealizuoti savo partnerį. Jie užmerkia akis į įspėjamuosius ženklus ir iki paskutinės minutės stengiasi pagerinti santykius. Net ir po išsiskyrimo Žuvys ir toliau tiki, kad viską galima grąžinti atgal, ir gyvena iliuzijose. Jiems labai sunku paleisti praeitį ir judėti toliau.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas