Home » Horoskopai » Paslaptis paaiškės: kaip retrogradinis Neptūnas nuo 2024 metų liepos 2 iki gruodžio 7 dienos pakeis zodiako ženklų gyvenimus

Paslaptis paaiškės: kaip retrogradinis Neptūnas nuo 2024 metų liepos 2 iki gruodžio 7 dienos pakeis zodiako ženklų gyvenimus

by admin

Neptūnas retrogradas, romantikos ir fantazijos planeta, nuo 2024 m. liepos 2 d. iki gruodžio 7 d. perkelia savo įtaką į savistabą ir apreiškimą, kuris paveiks visus zodiako ženklus. Šis laikotarpis bus gilaus savistabos ir paslėptų asmenybės aspektų atskleidimo metas. Kaip zodiako ženklų gyvenimas apsivers aukštyn kojomis.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Neptūno retrogradas perkels jūsų 12-ąjį namą, paveikdamas dvasinę gerovę ir savęs atradimą. Šiuo laikotarpiu Avinas susidurs su praeities emocinėmis žaizdomis ir nesaugumu. Svarbu priimti šiuos iššūkius kaip asmeninio augimo ir apsivalymo galimybes.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Neptūnas bus jūsų vienuoliktame name, palies draugystės ir bendravimo sritis. Jautis gali atrasti netikėtų faktų apie savo draugus ir socialinę aplinką, o tai paskatins permąstyti aplinkinius santykius ir pradėti naują pradžią.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniams Neptūno retrogradas pakeis supratimą apie karjerą ir socialinį pripažinimą. Galite pastebėti nesuderinamumą su savo dabartiniais profesiniais siekiais arba staiga pastebėsite savo kolegų nesąžiningumą.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai apmąstys filosofinius klausimus, susijusius su gyvenimu ir santykiais. Galbūt norėsite imtis drastiškų pokyčių, pavyzdžiui, persikelti ar pakeisti karjerą, kad pasiektumėte asmeninį augimą ir pasitenkinimą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Neptūno retrogradas juda per aštuntąjį Liūto namą, akcentuodamas emocinius prisirišimus ir intymius santykius. Šis laikotarpis gali lemti visišką aiškumą sunkiose emocinėse situacijose ir asmeninių ribų stiprinimą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms pirmiausia iškils problemos santykiuose su autoritetais ir romantiškais partneriais. Svarbu pasitelkti intuiciją ir emocinį supratimą sprendžiant konfliktus ir nustatyti sveikas ribas.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Retrogradinis Neptūnas Svarstyklėms primins apie sveikatą ir savigarbą. Tai laikas keisti gyvenimo būdą, kuris palaiko jūsų fizinę ir emocinę gerovę, ir suvokti, kaip įpročiai gali paveikti jūsų bendrą savijautą.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionams Neptūno retrogradas akcentuoja romantiškus santykius ir jausmų išreiškimą. Galite jausti poreikį atviriau bendrauti su partneriu ir draugais, o tai lems tvirtesnius ryšius.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šiuo laikotarpiu Šaulius slėgs nostalgija praeičiai ir nuoširdumas santykiuose su artimaisiais. Norint rasti vidinę ramybę ir harmoniją, svarbu išspręsti senas nuoskaudas ir užmegzti atvirą bendravimą.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams Neptūno retrogradas bus naujo pasitikėjimo ir asmeninių santykių svarbos metas. Šis laikotarpis padės atsiverti naujiems draugams ir giliau suprasti savo jausmus, o tai lems stipresnius asmeninius ryšius.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Neptūnas jūsų pinigų namuose pabrėš finansinės strategijos ir išteklių valdymo svarbą. Tai laikas persvarstyti investicijas ir finansinius sprendimus, kurie gali atverti naujas perspektyvas finansų srityje.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Neptūno retrogradas sukels Žuvims savęs pažinimo ir nuoširdumo bendraujant poreikį. Galite pamatyti atotrūkį tarp savo įvaizdžio ir realybės, kuri leis jums augti kaip asmenybei ir rasti aplinką, kurioje esate vertinamas ir palaikomas.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas