Home » Horoskopai » Svarstyklėms – vienatvė, Ožiaragiams – nesėkmė: didžiausia visų zodiako ženklų baimė

Svarstyklėms – vienatvė, Ožiaragiams – nesėkmė: didžiausia visų zodiako ženklų baimė

by admin

Pabandykite atspėti, ko Mergelės ar Skorpionai labai bijo. Astrologai papasakojo, dėl ko labiausiai nerimauja ir ko bijo kiekvieno Zodiako ženklo atstovai.

REKLAMA

Avinas – praradimas

Tikėtina, kad Aviną galite pamatyti besivaržančius sporto žaidimuose, vadovaujančius komandoms biure arba pakeldami ranką viktorinos vakaruose. Štai kodėl didžiausias jų rūpestis yra prarasti. Jie yra Zodiako kariai, pažymėjo astrologė Stina Garbis. Mintis apie pralaimėjimą kovą arba, dar blogiau, pasitraukti iš žaidimo, juos labai jaudina.

Jautis – finansinis nesaugumas.

Jaučiai yra labai atsakingi ir aukščiau už viską vertina stabilumą ir saugumą. Finansinis nesaugumas neabejotinai yra didžiausia jų baimė. Kaip paaiškino astrologė Alice Smith, Jaučio ženklo žmonės turi žinoti, kad turi pakankamai pinigų savo taupomojoje sąskaitoje ir viską, ko jiems reikia. Jautis nekenčia pokyčių ir netoleruoja netikrumo.

Dvyniai – nuobodulys

Dėl greito proto ir gebėjimo greitai pereiti nuo pokalbio prie pokalbio, Dvyniams nuolat reikia psichinės stimuliacijos. Jie bijo patirti savotišką „Groundhog Day“, kai viskas kartojasi ir nuspėjama, sakė Smithas.

REKLAMA

Vėžys – mylimo žmogaus netektis

Vėžys iš prigimties yra šeimyniškas ir rūpestingas, todėl negali nesijaudinti dėl tokios netekties. Taip pat, anot astrologų, Vėžiai nerimauja, kad sunkiais laikais šalia jų nebus kitų.

Liūtas – gėda

Liūtai mėgsta puikuotis ir būti dėmesio centre. Tačiau jie nenori daryti kvailysčių. Todėl Liūtai dažnai nerimauja, kad gali susigėsti prieš draugus, kolegas ar partnerius. Šie ugnies ženklai turi didelį ego ir nori būti matomi, bet tik geriausioje šviesoje.

Mergelė – neramumai

Mergelės gyvena pagal tvarką. Jie turi puikius darbų sąrašus ir kalendorius su spalvomis. Organizacijos trūkumas, pavėluotas sąskaitų apmokėjimas ar laiko stoka susitvarkyti prieš atvykstant svečiams – visa tai Mergelėms kelia neįtikėtiną nerimą, teigia astrologai.

REKLAMA

Svarstyklės – vienatvė

Svarstyklės bijo būti vienos, todėl jos garsėja kaip žmonių malonės, sakė astrologas Smithas. Anot jos, Svarstyklės ypač nerimauja, kad romantiškuose santykiuose nieko nerastų.

Skorpionas – išdavystė

Skorpionai linkę būti užsidarę, kol iš tikrųjų susipažįsta su kuo nors. Ir jei esate vienas iš nedaugelio laimingųjų, kuriuos jie įleido į savo gyvenimą, nelaikykite to savaime suprantamu dalyku. Šie emocingi ir sudėtingi vandens ženklai labai nerimauja, kad bet kurią akimirką kažkas gali nutikti arba artimiausi jų žmonės juos išduos.

Šaulys – būti susijęs

Šaulys gyvena tam, kad tyrinėtų. Jie visada vyksta į kitą kelionę arba eksperimentuoja su kažkuo įdomaus, pavyzdžiui, nauja plaukų spalva ar nauju pomėgiu – tiesiog todėl, kad to nori. Taigi kiekvieną kartą, kai atrodo, kad kažkas juos suriša ar stabdo, jie nervinasi. Kitaip tariant, jie bijo įsipareigojimo.

REKLAMA

Ožiaragis – nesėkmė

Ožiaragiai yra orientuoti į tikslą ir visada siekia sėkmės, nesvarbu, ar tai būtų karjera, ar asmeninis gyvenimas. Tad nieko keisto, kad darbščiausias zodiako ženklas nerimauja, kaip nuvilti save ir aplinkinius. Jie yra Zodiako lyderiai, o mintis, kad gali nepasisekti, kelia siaubingą baimę, aiškino astrologas Garbis.

Vandenis – autoriteto trūkumas

Vandenis mėgsta būti prie vairo. Jie turi turėti galimybę patys priimti sprendimus ir valdyti savo likimą. Autentiškumas, agentūra, individualumas – visos šios vertybės yra nepaprastai svarbios ir būtinos sėkmingam Vandenio gyvenimui, pažymėjo astrologas Smithas. Jų nepriklausomybė ir savita pasaulėžiūra sukelia baimę neturėti valdžios.

Žuvys – susižeisti

Jautrios Žuvys nemėgsta nieko daugiau, kaip būti šalia kitų žmonių. Tačiau jie nerimauja, kad nesusižeis. Smithas sako, kad jie „dažnai jaučiasi kaip mažos žuvys dideliame tvenkinyje, pilname daug didesnių, baisesnių būtybių“.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas