Home » Horoskopai » Taro horoskopas savaitei: kokie Zodiako ženklai gaus dovanų ir kam laukti skandalų

Taro horoskopas savaitei: kokie Zodiako ženklai gaus dovanų ir kam laukti skandalų

by admin

Nauja savaitė, nuo birželio 3 iki birželio 9 d., ruošia staigmenas kai kurių Zodiako ženklų atstovams. Tačiau Taro horoskopas sėkmės žada ne kiekvienam.

REKLAMA

Kokie zodiako ženklai gali tikėtis stebuklų nuo naujos savaitės?

Avinas

Taro kortos žada sėkmės ir didelių pergalių savaitę. Jei laikysitės išmintingos strategijos, galėsite įgyvendinti visus savo planus. Sudarykite planą ir nustokite veikti impulsyviai.

Pasitikėk savo artimaisiais, abejones ir įtarinėjimus reikėtų mesti į šalį. Nepamirškite apie savo sveikatą. Venkite visko, kas gali pakenkti jūsų kūnui.

REKLAMA

Jautis

Netrukus galite gauti atlygį už savo pastangas. Jūsų pastangų rezultatai suteiks jums daug laimės. Tikėkite savimi ir neleiskite priešams įtikinti jūsų priešingai.

Ši savaitė bus užimta. Jūsų artimieji pareikalaus jūsų dėmesio, ir jūs tikrai neturėtumėte jų atsisakyti. Pasistenkite rasti pusiausvyrą, planuokite dalykus taip, kad turėtumėte pakankamai laiko visoms gyvenimo sritims.

Dvyniai

Taro kortos žada jums malonių staigmenų. Galite atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti, pamiršdami apie visus blogus dalykus. Susitikite su nuotykiais ir nuotykiais, nesusidursite su problemomis.

REKLAMA

Tačiau santykiuose su mylimu žmogumi turėtumėte nusistatyti ribas. Greičiausiai dėl pavydo galimi ginčai ir konfliktai. Stenkitės pasitikėti savo partneriu ir būkite sąžiningi, kaip jaučiatės.

Vėžys

Šią savaitę neturėtumėte tingėti. Atostogas perkelkite į kitas datas artimiausiomis dienomis darbe turėtumėte dėti visas pastangas. Ir jei jūs neinate su srautu, netrukus jūsų lauks didelė sėkmė.

Klausykite draugų patarimų. O santykiuose su mylimu žmogumi turėtumėte būti tolerantiškesni. Ieškokite kompromisų ir nesiginčykite dėl smulkmenų.

REKLAMA

Liūtas

Ši savaitė nebus lengva. Greičiausiai teks priimti rimtą iššūkį. Ir jei saugojote kokią nors didelę paslaptį, ji netrukus gali būti atskleista. Tikėtina, kad visa tai baigsis skandalais.

O jei sugebėsite pažaboti emocijas, audra greitai nurims. Raskite džiaugsmo šaltinį ir pabandykite atitraukti dėmesį. Atminkite, kad juodoji juosta greitai baigsis.

Mergelė

Parodykite savo talentus. Taro kortos žada greitą kilimą į viršų. Lengvai pasieksite sėkmės ir galėsite džiaugtis savo darbo rezultatais. Be to, jūsų laukia geros naujienos, kurios jus maloniai nustebins.

REKLAMA

Likimas suteiks jums galimybę užmegzti naujus ir labai laimingus santykius. O jei esi pasiruošęs stačia galva nerti į laimę, mesk visas baimes ir veik.

Svarstyklės

Jūsų laukia pozityvumo ir veržlumo antplūdis. Neslopinkite savo noro pakeisti savo gyvenimą. Sutikite su kvietimais, jei būsite pakviesti apsilankyti ar net pasiūlyti kokią nors kelionę.

Yra tikimybė, kad galėsite persikelti į kitą miestą ar net šalį. Neskubėkite pasiduoti. Labiausiai tikėtina, kad turėtumėte sudeginti savo tiltus ir pradėti nuo nulio.

REKLAMA

Skorpionas

Taro kortos žada jums didelį pelną. Galite pasiekti jackpotą ir praturtėti. Švęskite savo sėkmę ir pasidalykite džiaugsmu su draugais. Leisk sau šiek tiek pailsėti.

Tačiau nereikia skubėti išlaidauti. Stenkitės sutaupyti kuo daugiau pinigų. Greičiausiai jų greitai prireiks kitu reikalu.

Šaulys

Jūsų laukia neįtikėtinas šansas, ši savaitė suteiks jums daug nuostabių galimybių. Jie turės įtakos daugeliui jūsų gyvenimo sričių – tiek asmeninių, tiek profesinių.

REKLAMA

Jei jau seniai ieškojote naujo darbo, netrukus galite sulaukti įdomaus pasiūlymo. Be to, jūsų kelyje atsiras žmogus, kuris jus maloniai nustebins. Nebijokite atverti savo širdies.

Ožiaragis

Valdykite save ir neleiskite, kad nedideli sunkumai ištrauktų kilimėlį iš po kojų. Nepulkite į isteriją dėl smulkmenų, išgyvenkite šį jėgos išbandymą pakelta galva.

Ir kai tik paleisite situaciją ir nustosite sutelkti dėmesį į negatyvą, viskas pasikeis į gerąją pusę. Netrukus prasidės baltas ruožas, kuris bus kupinas džiugių ir labai linksmų įvykių.

REKLAMA

Vandenis

Artimiausiomis dienomis jie bandys perkelti atsakomybę jums už klaidas, su kuriomis jūs vargu ar turite nieko bendra. Neleiskite priešams laimėti, išsakykite savo mintis ir būkite pasirengę ginti savo nuomonę.

Be to, atkreipkite dėmesį į savo sveikatą. Stresas ir per didelis krūvis gali sukelti tam tikrų problemų. Svarbu laiku susiorientuoti ir pradėti su jais kovoti.

Žuvys

Jūsų laukia stabilumo ir disciplinos savaitė. Laikykitės grafiko ir nežadėkite to, ko negalėsite įvykdyti. Tik taip galite apeiti visus aštrius kampus.

O jei jau seniai laukėte naujienų iš jums svarbaus žmogaus, netrukus galite jas išgirsti. Nepraleiskite svarbaus skambučio ir pasiruoškite, kad ne visa informacija jus džiugins.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas