Home » Horoskopai » Taro horoskopas savaitei: kurie Zodiako ženklai praturtės, o kurių laukia nelaimė

Taro horoskopas savaitei: kurie Zodiako ženklai praturtės, o kurių laukia nelaimė

by admin

Artėjanti savaitė (nuo gegužės 6 d. iki gegužės 12 d.) bus kupina netikėtumų. Kai kuriems zodiako ženklams nereikia galvoti apie blogį ir laukti progos iškovoti jackpotą, tačiau kai kurie turėtų pasiruošti problemoms.

Ką Taro horoskopas žada visiems zodiako ženklams naujai savaitei.

Avinas

Netrukus jums labai pasiseks. Turėsite galimybę praturtėti ir atsidurti naujoje srityje. Nebijokite savo norų ir nebėgkite nuo atsakomybės. Stenkitės viską kontroliuoti, tada ši savaitė atneš tik laimę.

Jautis

Nuo pirmadienio į jūsų gyvenimą įsiveržs įdomūs nuotykiai. Tačiau, siekdami pozityvumo, galite praleisti kažką labai svarbaus. Venkite nereikalingų išlaidų ir neapgalvotų veiksmų. Rizikuojate padaryti didelę klaidą ir sugadinti daugybę dalykų.

Dvyniai

Jūsų laukia nuostabių galimybių kupina savaitė. Jums seksis darbe, galimas karjeros pakilimas. Neatidėliokite svarbių dalykų ir darykite viską iš karto. Taip galėsite įgyvendinti visus savo planus ir mėgautis puikiais rezultatais.

Vėžys

Būkite pozityvūs ir galvokite apie ateitį. Galite „užprogramuoti“ save laimei, tačiau norėdami tai padaryti, turėsite išbandyti lyderio vaidmenį. Galbūt jums tai patiks. Tačiau dėl viso šito galite susipykti su artimaisiais, ne visi džiaugsis jūsų sėkme.

Liūtas

Nauja savaitė bus sėkminga. Taro kortos žada nuotykius ir keliones. Tačiau nereikėtų stačia galva veržtis į baseiną ir pamiršti kitus dalykus. Išlaikykite pusiausvyrą, neperkelkite atsakomybės kitam, tai tik sukels sunkumų ir net konfliktų.

Mergelė

Jūsų laukia daug staigmenų. Yra tikimybė, kad jums ant galvos kris didelė suma. Lengvus pinigus investuokite į savo įgūdžių tobulinimą ir gyvenimo sąlygų gerinimą. Tačiau nuotykių ir pavojingų pramogų tikrai turėtumėte atsisakyti.

Svarstyklės

Jūsų laukia rami ir išmatuota savaitė. Laiko leidimas su mylimu žmogumi padės sustiprinti jūsų santykius. Parodykite, kad norite ir galite įsiklausyti į kitų nuomonę. Kompromiso ir lanksčių sprendimų radimas padės išspręsti ginčytinas situacijas.

Skorpionas

Taro kortos rodo, kad sulauksite viliojančio pasiūlymo. Tai gali turėti įtakos jūsų karjerai ar santykiams. Tačiau neskubėkite susitarti, jei netikite 100% tokio sandorio sėkme. Yra rizika, kad labai gailėsitės dėl savo sprendimo, jei jis bus impulsyvus.

Šaulys

Nauja savaitė bus linksma ir šviesi. Galėsite įgyvendinti visus savo planus, taip pat turėsite pakankamai laiko atsipalaiduoti. Atsisakykite žalingų įpročių ir būtinai padarykite ką nors sveiko savo kūnui rūpintis savo sveikata.

Ožiaragis

Jūsų laukia vaisinga savaitė, galėsite daug pasiekti. Taro kortos rodo, kad į viršų pakilsite, jei demonstruosite kompetenciją ir darbštumą. Jūsų pastangos atneš pelnytą pelną. Tačiau santykiai su mylimu žmogumi gali nutrūkti.

Vandenis

Nesėdėkite vienoje vietoje ir nepradėkite ieškoti naujų galimybių. Imkitės sunkiausių užduočių ir priimkite visus iššūkius. Netrukus suprasite, kad ne veltui kovojote už laimę. Taro kortos žada daug džiaugsmingų įvykių.

Žuvys

Turėsite galimybę paleisti iš naujo. Atsipalaiduokite ir nebandykite plaukti prieš srovę. Darykite tai, kas jums patinka, tačiau nepamirškite skirti laiko savo artimiesiems. Greičiausiai nauja savaitė padės atskleisti kokią nors svarbią paslaptį.

JUMS TAIP PAT PATIKS