Home » Įdomybės » Kaip valyti automobilį nuo sniego: patarimai, įrankiai

Kaip valyti automobilį nuo sniego: patarimai, įrankiai

by admin

Žiema, kaip žinote, į Lietuvą visada ateina netikėtai. Komunalinės paslaugos negali susidoroti su krituliais ir ledu, vairuotojai pamiršta pasikeisti batus, todėl smarkiai išauga avarijų skaičius.

Sniegas kupinas ne tik bendros kelio situacijos komplikacijos, bet ir vietinių bėdų: ledo ant priekinio stiklo ar didžiulės sniego sangrūdos susidarymo vietoje, kur dar vakar vakare stovėjo automobilis.

Kaip teisingai valyti sniegą nuo automobilio, dėl kokių klaidų gali atsirasti kėbulo įbrėžimų, kokias priemones naudoti?

Ar jums reikia valyti sniegą nuo savo automobilio?

Vairuotojai, kurie nepaiso šios paprastai paprastos operacijos, rizikuoja pakliūti į avariją. To priežastis – pablogėjęs matomumas, susijęs su tankios ledo ir sniego plutos susidarymu ant stiklo, kurios valytuvai negali sunaikinti.

Visiškai kontroliuoti situaciją kelyje tokioje situacijoje neįmanoma, atsiranda „negyvos zonos“, galite netyčia atlikti pavojingą manevrą, susidurti su pravažiuojančiu, atvažiuojančiu ar pėsčiuoju.

Be to, vairuotojas kelia nereikalingą riziką kitiems eismo dalyviams. Jei automobilis iki kelionės nebuvo nuvalytas nuo sniego, jis bus nupūstas nuo stogo, o tai labai apribos iš paskos važiuojančių transporto priemonių matomumą.

Tankiame sniege neįmanoma kontroliuoti atstumo ir teisingai nuskaityti šviesos signalų.

Ko reikia norint išvalyti automobilį nuo sniego?

Kad šalnos ir sniegas jūsų nenustebintų ir netaptų rimta problema, rudenį verta į bagažinę įsidėti kelis rankinius įrankius ir reikmenis:

Grandiklio šepetys

Šepečiu nuvalysite nuo kūno dalių dar nespėjusį susisluoksniuoti sniegą, o grandikliu – net ir tankią plutą. Kad nesubraižytų stiklo ir dažų, patyrę vairuotojai rekomenduoja naudoti priedus su minkštais šeriais ir plastikiniais darbo elementais.

Taip, metaliniai ir kieti šereliai atrodo patikimesni, tačiau mechaninis poveikis bus per ryškus.

Sniego kastuvas

Taip, mieste jis ne visada reikalingas, bet išvykų už miesto metu kritinėje situacijoje jis taps nepakeičiamu asistentu. Norėdami sutaupyti vietos bagažinėje, galite įsigyti sulankstomą modelį.

Optimali rankenos medžiaga yra aliuminis su polimeriniais įdėklais saugesniam sukibimui; pagrindinė dalis yra aukštųjų technologijų plastikas.

Toks įrankis bus ir lengvas, ir patikimas. Jei reguliariai keliaujate sunkiais maršrutais, papildomai galite įsigyti kastuvą, kuris leis jums susidoroti su sniego gniūžtėmis, jau padengtomis tankia ištirpusia pluta ir pluta.

Ledo šalinimo produktai .

Pagrindinis jų komponentas yra izopropilo alkoholis, geriausias formatas – purškiamas buteliukas. Tokia kompozicija, užtepusi ant sušalusio stiklo, vos per porą minučių ištirpdys net tankią storą plutą, po kurios ledą bus galima lengvai nuvalyti.

JUMS TAIP PAT PATIKS