Home » Įdomybės » Kiekviena moteris turėtų žinoti apie šiuos 7 citrinos neįprastus panaudojimo būdus

Kiekviena moteris turėtų žinoti apie šiuos 7 citrinos neįprastus panaudojimo būdus

by admin

Citrina yra plačiai naudojama kasdieniame gyvenime, bet ne visi žino visus jos naudojimo būdus. Citrina priklauso citrusinių vaisių grupei, kaip mandarinai, apelsinai ir kt. Jame gausu vitamino C (88%), B grupės vitaminų, kalcio, geležies, magnio, fosforo ir kitų naudingų medžiagų.

Citrina gali būti puikus įrankis jūsų sveikatai palaikyti, nes ji detoksikuoja kūną, stiprina imuninę sistemą, padeda svorio mažinimo procese, valo šlapimo takus, taip pat sumažina galvos skausmus, jei keletą lašų citrinos pridedate į savo rytinę kavą.

Šis citrusinis vaisius yra plačiai naudojamas daugeliui receptų, tačiau yra ir kitų naudingų būdų, kaip jį įtraukti į savo kasdienį gyvenimą.

Citrina taip pat yra vienas iš efektyviausių natūralių ingredientų palaikant sveiką odą. Citrinų sultys yra naudojamos daugelyje namų gamybos arba parduodamų kaukių, kremų, žievelių ir losjonų, nes jos gali žymiai pagerinti odos, plaukų, dantų ir nagų būklę. Jei kyla abejonių dėl šio vaisiaus stiprumo, atidžiai perskaitykite šį sąrašą.

7 naudingi ir įrodyti būdai naudoti citriną:

Atgaivina odą: Prieš miegą naudokite šviežią citrinos sultis veidui. Naudokite medvilninį tamponą, kad ant veido būtų užtepta citrinos sultis. Ryte pastebėsite, kaip jūsų veidas tampa šviesus ir gaivesnis. Patartina naudoti veido kremą po procedūros.

Naudojimas plaukams: Citrinų sultys yra natūralus būdas pagerinti plaukų spalvą ir suteikti jai švytėjimo. Sumaišykite 50 ml šviežiai spaustų citrinos sulčių su 200 ml vandens ir užtepkite ant plaukų.

Pašalina veido odos trūkumus: Citrinos sultys gali būti naudojamos spuogams, tamsioms dėmėms, inkštirams ir kitoms odos problemoms gydyti. Tiesiog užtepkite citrinos sulčių tiesiai ant problemiškų vietų, palikite veikti 15 minučių ir nuplaukite vandeniu.

Gydo sutrūkinėjusias lūpas: Norėdami išgydyti sutrūkinėjusias lūpas, prieš miegą užtepkite citriną ant lūpų. Citrinų sultys padės pašalinti negyvas ląsteles, paliekant lūpas minkštomis ir sutrauktomis.

Pašalina spuogus: Citrinos yra turtingos vitamino C ir mineralų, tokių kaip kalcis, kalio ir magnis, šaltiniai. Jos antibakterinės savybės gali padėti gydyti veido spuogus. Drėkinkite medvilninį tamponėlį citrinos sultyse ir naudokite vietose, kur yra spuogų.

Maitina nagus: Sustiprinkite nagus ir atnaujinkite juos pamirkydami juos citrinos sulčių vonelėje 10 minučių. Po to nuvalykite baltojo acto ir karšto vandens tirpalu, o galiausiai gerai nuplaukite.

Šie naudojimo būdai gali prisidėti prie citrinos naudojimo kaip natūralaus grožio ir sveikatos produkto.

JUMS TAIP PAT PATIKS