Home » Įdomybės » Vertingi plaukų priežiūros patarimai: kaip ilgai išlaikyti šviesius plaukus

Vertingi plaukų priežiūros patarimai: kaip ilgai išlaikyti šviesius plaukus

by admin

Norint išlikti tobulo atspalvio blondine, reikia ne tik skonio, bet ir plaukų priežiūros. Tačiau išlaikyti šią išskirtinę spalvą nėra lengva užduotis.

Nuolatinė korekcija, kova su geltonumu ir būtina Plaukų priežiūra gali būti iššūkis. Keletas vertingų gyvenimo būdo variantų, kurie padės ilgai išlaikyti šviesius plaukus.

Tapybos technikos pasirinkimas Šiuolaikinės dažymo technikos, tokios kaip Shatush ir balayage, leidžia atrodyti nuostabiai nesilankant salone kas 2 savaites.

Svarbu paprašyti menininko švelnaus spalvų perėjimo, kad augant šaknims būtų išvengta aštrių kontrastų. Protinga priežiūra Venkite dažnai plauti plaukus.

Tai ne tik išdžiovina juos, bet ir skatina dažų išplovimą. Nuplaukite tik tada, kai jums to reikia. Be to, specialių atspalvių produktų naudojimas padės išlaikyti plaukų spalvą tarp dažų.

Specialios priežiūros priemonės padės ilgai išlaikyti šviesius plaukus Pirmenybę teikite grožio priemonėms, sukurtoms specialiai dažytiems plaukams.

Šiuose produktuose yra unikalus omega-6 ir omega-9 riebalų rūgščių kompleksas, vitaminai K, E, d ir kt., kuris pagerina galvos odos būklę ir apsaugo pigmentą po dažymo.

Kolagenas ir kokosų aliejus sustiprina blizgesį. To norint išlaikyti patrauklią blondinę, reikia ne tik tinkamo produktų pasirinkimo, bet ir reguliarios priežiūros.

Nepamirškite, kad garbanų priežiūra yra labai svarbi norint išlaikyti idealų plaukų atspalvį ir sveikatą.

JUMS TAIP PAT PATIKS