Home » Testai » Kokia tavo karminė pamoka? Sužinokite daugiau apie problemas, kurias reikia išspręsti

Kokia tavo karminė pamoka? Sužinokite daugiau apie problemas, kurias reikia išspręsti

by admin

Ne visada gyvenime viskas klostosi taip, kaip norime. Dažnai problemos ir bėdos vyrauja iš visų pusių ir atrodo, kad išeities rasti neįmanoma, juodas ruožas atrodo begalinis.

REKLAMA

Tokiose situacijose ieškome sprendimo aukštesniame lygyje, prisimename karmą arba pasineriame į depresiją, pasitraukiame į save, kenčiame, nusiviliame. Jei jums atrodo, kad išeities nėra ir nebesugebate nieko išspręsti patys, išbandykite mūsų intuityvų testą.

Dažniausiai žinome atsakymą į klausimą ar teisingą sprendimą, bet nemokame klausytis vidinio balso. Intuicija gali daug ką pasakyti! Tikėtina, kad dabar, sunkiu gyvenimo periodu, kažko mokaisi, išgyveni karmines pamokas.

Kai tik suprasite, kam jums reikia visų šių problemų, iškart pamatysite, kaip jas išspręsti, sprendimas ateis savaime.

REKLAMA

Siūlome jums paprastą testą, tereikia išsirinkti jums intuityviai labiau patinkantį amuletą. Tada tiesiog perskaitykite, kaip išspręsti savo problemas.

1 Pirmasis amuletas

Išanalizuokite santykius, kuriuose esate. Kurie apsunkina jūsų gyvenimą, gadina jį, kabo ant jūsų kaip inkaras, kuris neleidžia pasitraukti ir plaukti į priekį? Tai gali būti jūsų mama ar vyras, giminaitis ar artimas draugas, būkite nešališkas.

Labai tikėtina, kad praeituose gyvenimuose jus paliko labai artimas žmogus, kuris jums reiškė daug. Jis galėjo mirti arba tiesiog jus palikti, svarbu, kad staiga likote vienas ir daug kentėjote. Dabar svarbu, kad jokie santykiai nebūtų toleruojami, jei jie jums skauda ir skauda. Tokie toksiški kontaktai kenkia žmogaus sielai ir sveikatai.

REKLAMA

Supraskite patys paprastą tiesą – suaugusio, daug pasiekusio žmogaus jūs negalite pakeisti. Reikia rasti savyje stiprybės ir ištrūkti iš santykių, paleisti juos, nustoti į juos investuoti. Kai tik tai atsitiks, iškart sutiksite tikrą meilę, kuri jus pradžiugins!

2 Antrasis amuletas

Kartą savo praeityje padarėte daug klaidų, po kurių sekė kitokio pobūdžio praradimai: materialiniai, emociniai. Taip atsitiko, kad nustojote tikėti savimi, o netikrumas sukėlė visas šiandienines problemas.

Turėtumėte suvokti, kad kiekvienas žmogus klysta, kažkas rečiau, kažkas dažniau, bet klaidos yra būdingos žmonėms, kiekvienas turi į jas teisę.

REKLAMA

Labai svarbu teisingai suvokti klaidą, gebėti suprasti, kodėl ji tau duota, kokios patirties galima pasimokyti ir ko išmokti. Prisiminkite savo pergales, net pačias smulkiausias ir nereikšmingiausias, ieškokite motyvacijos eiti į priekį, bandykite dar kartą.

Gyvenimas yra ilgas mokymosi procesas, palaipsniui mums suteikiamos žinios ir išmintis. Nustokite rūpintis tuo, ką žmonės turi pasakyti. Svarbu, kad jūs pagalvotumėte apie save, kiek esate ištikimi savo tikslams.

3 Trečiasis amuletas

Taip atsitiko, kad praeitis davė jums stiprų smūgį, žinojote apie mylimo žmogaus išdavystę. Ši praeities patirtis pristabdo jus, jūs negalite žengti į priekį ir išeiti iš šios situacijos. Jūs netikite žmonėmis – tai didelė klaida.

REKLAMA

Net jei nesate tikras, ar galite pasitikėti žmogumi, visada verta pabandyti. Be to, žinai, kad aplink tave yra žmonių, kuriais gali pasikliauti, tik bijai sugriauti pastatytą sieną ir pradėti atsiverti.

Neturėtumėte daryti staigių judesių, lėtai atitirpinkite sielą. Parodykite kantrybę, geriau pažinkite žmogų, nesmerkite, nevertinkite skubėdami. Ši užduotis nėra lengva, bet gana išsprendžiama. Būtinai įsiklausykite į savo vidinį balsą, jis geriau supranta žmones nei protas.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas