Home » Testai » Kokią žinią tau atnešė Kupidonas? Ateities spėjimas – pasirinkite kortelę

Kokią žinią tau atnešė Kupidonas? Ateities spėjimas – pasirinkite kortelę

by admin

Šiandien skaitysime žinutes, kurias jums atnešė Kupidonas. Norėdami tai padaryti, turite atsipalaiduoti, atidžiai pažvelgti į korteles ir pasirinkti.

REKLAMA

Straipsnio pabaigoje bus patarimas. Kurią kortelę renkiesi?

Kortelė Nr. 1 – Finansai ir karjera

Jūsų meilės gyvenimą per daug veikia finansinės problemos.

Ryšys tarp pinigų ir meilės žmonių galvose egzistavo visais laikais, ir ši korta skatina atkreipti ypatingą dėmesį į šį aspektą. Meilės angelai nori išlaisvinti jus nuo finansinių ir karjeros problemų spaudimo, kad galėtumėte gauti maksimalų malonumą visose gyvenimo srityse, įskaitant ir romantiškus santykius.

REKLAMA

Nors darbas gali būti nuoširdaus pasitenkinimo šaltinis, jis turi būti subalansuotas su kitais meilės aspektais, tokiais kaip romantika, žaidimai ir juokas. Išvertėte šią kortelę, nes tam tikra dozė tokio lengvabūdiško elgesio jums bus naudinga. Straipsnio pabaigoje bus patarimas.

Kortelė Nr. 2 – Paleisk ir mokykis

Paleisdami ir gydydami praeitį, įgyjate daugiau meilės dabartyje.

Meilės angelai žino, kaip svajojate apie didelę meilę, ir atsiunčia jums šią kortelę kaip vadovą. Jie žino, kad jūsų širdis gali duoti ir priimti meilės palaimą, išsivaduoti iš praeities tinklo. Angelai žino, kad tave įskaudino anksčiau, todėl bijai vėl būti įskaudintas. Tačiau jūsų gynybiškumas sukuria kliūtis, neleidžiančias naujai meilei patekti į jūsų gyvenimą.

REKLAMA

Kai išgydi savo praeitį, nustoji ją vėl ir vėl kurti. Dabar į savo gyvenimą pritraukiate situacijas ir žmones, kurie jums primena tai, ką jau patyrėte, nes tai jūsų pagrindinis gydymo įrankis. Straipsnio pabaigoje bus patarimas.

Kortelė Nr. 3 – Atrakcija

Visiškai mėgaudamiesi akimirka, pritraukiate romantišką meilę.

Kaip ir geras draugas, meilės angelai siunčia tau šią kortelę, kad pasakytų tiesą: geriau pasitelkti trauką nei įtemptas pastangas didinti meilės kiekį savo gyvenime.

REKLAMA

Jūsų potraukio galia pasiekia aukščiausią tašką, kai leidžiate sau iki galo mėgautis dovana. Šią akimirką jūsų džiaugsmingas juokas, saviraiška ir kūno kalba yra tiesiog nuostabūs, o stresai, kuriuos patiriate, stengdamiesi surasti meilę, verčia eiti prieš srovę. Pervargimą generuoja baimė dėl suvokimo apie galimybę negauti to, ko nori. Ši baimė savo ruožtu pritraukia tai, ko bijai. Stresas sukelia raukšles, fizinį nuovargį, užspringsta balsą ir pan.

Todėl eikite įkvėpti rožių kvapo ir mėgaukitės jų kvapu. Darykite viską, kad pasirūpintumėte savimi ir vadovaukitės savo vidiniu balsu. Jūsų nenugalimas žavesys įves traukos dėsnį ir pritrauks jums romantišką meilę.

Patarimas:

  • Atminkite, kad darbas yra tik jūsų gyvenimo dalis, o ne visas jūsų gyvenimas. Skirkite laiko draugystei ir romantikai. Kreipkitės į savo dangiškuosius padėjėjus, kad padėtų jums pagerinti nuotaiką ir energijos lygį, pagerinti jūsų finansus, karjerą ir viską, kas gali suteikti jums ramybę.
  • Jei norite pagerinti savo meilės santykius, tuomet turite neutralizuoti sieloje likusį apmaudą dėl ankstesnio pykčio, pasmerkimo, nenoro atleisti. Bet pirmiausia turite atleisti sau.
  • Leiskite sau mažus malonumus, kurie teikia didelį džiaugsmą. Kuo dažniau garsiai kartokite, kad turite viską, ko reikia mylėti, ir kad esate mylimas. Įsivaizduokite ryškų romantiškų santykių su nuostabiu partneriu vaizdą.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas