Home » Testai » Koks likimas jūsų laukia netolimoje ateityje?

Koks likimas jūsų laukia netolimoje ateityje?

by admin

Kas iš mūsų nenori žinoti, ką jam paruošė likimas? Kas nutiks mūsų gyvenime artimiausiu metu ir ar to galima išvengti, ar panaudoti savo naudai.

REKLAMA

Tereikia išsirinkti vieną labiausiai patikusią kortelę ir perskaityti savo spėjimą. Pradėkime!

1- KŪRĖJAS

Kortelės reikšmė: pasaulyje yra dviejų tipų kūrėjai. Su daiktais dirba vieno tipo kūrėjai – poetas, tapytojas, dirba su daiktais, kuria daiktus. Kitas kūrėjo tipas – mistikas – kuria save. Jis dirba ne su objektais, o su subjektu; jis dirba su savimi, savo esybe. Ir jis yra tikrasis kūrėjas, tikras poetas, nes pats save paverčia šedevru.

Jūs nešiojatės savyje paslėptą šedevrą, bet stovite jam kliūtis. Tiesiog pasitrauk į šalį, tada šedevras bus atskleistas. Kiekvienas yra šedevras, nes Dievas niekada negimdo nieko mažesnio už tai. Kiekvienas nešiojasi tą šedevrą, paslėptą daugelį gyvenimų, nežinodamas, kas jis toks, ir tiesiog bandydamas paviršiuje kuo nors tapti.

REKLAMA

Atsisakykite minties tapti kuo nors, nes jūs jau esate šedevras. Jūs negalite būti patobulinti. Tereikia prie to ateiti, tai pažinti, suvokti. Pats Dievas tave sukūrė; tu negali būti pagerintas. Komentaras apie kortą: Zen meistras šioje kortoje panaudojo ugnies energiją ir gali ją panaudoti kūrimui, o ne naikinimui.

Jis kviečia atpažinti ir kartu su juo dalyvauti supratimu, kuris priklauso tiems, kurie įvaldė aistros ugnį, jų neužgniaužiant ir neleidžiant jiems destruktyvus ir išbalansuoti.

Jis taip integruotas, kad nebėra jokio skirtumo tarp to, kas jis yra viduje ir kas jis yra išoriniame pasaulyje. Jis siūlo šią supratimo ir integracijos dovaną visiems, kurie ateina pas jį, kūrybinės šviesos dovaną, kuri kyla iš jo būties centro.

REKLAMA

Ugnies karalius mums sako, kad viskas, ko imsimės dabar su supratimu, kylančiu iš brandos, praturtins mūsų pačių ir kitų gyvenimus. Naudodami bet kokius įgūdžius, kad ir ką išmokote iš savo gyvenimo patirties, laikas išreikšti save.

2-NAUJA VIZIJA

Kortos reikšmė: figūra šioje kortoje gimsta iš naujo, išnyra iš savo žemiškųjų šaknų ir auga sparnais, kad skristų į neribotą. Geometrinės figūros aplink figūros kūną parodo daugybę jam vienu metu prieinamų gyvenimo matmenų. Kvadratas reiškia fizinį pasireiškimą, žinomą.

Apskritimas reprezentuoja tai, kas neapsireiškia, dvasią, gryną erdvę. O trikampis simbolizuoja trejopą visatos prigimtį: pasireiškiančią, nepasireiškiančią ir žmogų, kuriame yra ir viena, ir kita. Dabar jums suteikiama galimybė pamatyti gyvenimą visais jo matmenimis, nuo gelmių iki aukštumų.

REKLAMA

Jie egzistuoja kartu, ir kai iš patirties sužinome, kad tamsaus ir sudėtingo reikia tiek pat, kiek šviesaus ir lengvo, tada pradedame žiūrėti į pasaulį labai skirtingai. Leisdami visoms gyvenimo spalvoms prasiskverbti į mus, tampame labiau integruoti.

Kai atsiverti iki galo, tai iškart įsilieja į tave. Tu jau nebe paprastas žmogus – peržengei. Jūsų įžvalga tapo visos egzistencijos įžvalga. Dabar jūs nebeatsiskiriate – radote savo šaknis.

Priešingu atveju paprastai visi juda be šaknų, nežinodami, iš kur eina jų širdis, gaudama energiją, nežinodami, kas jais toliau kvėpuoja, nežinodami, kokios gyvybės sultys teka viduje.

REKLAMA

Tai ne kūnas, ne protas – tai kažkas, kas yra transcendentinė visam dvilypumui, vadinamas bhagavatu – bhagavatu dešimtyje krypčių…

Jūsų vidinė esybė, kai ji atsidaro, pirmiausia patiria dvi kryptis: aukštį, gylį. Ir tada lėtai, lėtai, kai tai tampa jūsų nusistovėjusia situacija, jūs pradedate dairytis aplinkui, skleisti į visas kitas aštuonias puses.

Ir kai pasieksite tašką, kur jūsų ūgis ir gylis susitinka, tuomet galėsite apsidairyti iki pat Visatos apskritimo. Tada jūsų sąmonė pradeda skleistis į visas dešimt krypčių, bet kelias buvo vienas.

REKLAMA

Kortelės komentaras: Visi keliai veda atgal į Šaltinį. Kad ir kokias pamokas surengtų jūsų Siela patirti per šį gyvenimą ir kad ir ką jūs padarytumėte iš savo fizinės tikrovės per šį konkretų gyvenimą, visi keliai veda atgal į Dieviškumą.

Tikrai nėra teisingo ar neteisingo, tik patirtis. Kiekvieną akimirką jums atsiveria daugybė galimybių, nesvarbu, ar jas matote; pripažinti juos; imk juos arba atmesk, kiekvienas sprendimas turės pasekmių.

Kiekviena pasekmė nuves į ilgesnį ar trumpesnį kelią. Kiekvienas pasirinkimas nuves lengvesniu ar sudėtingesniu keliu. Galite bet kurią akimirką visiškai pakeisti kryptį ir visam laikui pakeisti savo gyvenimo kelionę.

REKLAMA

Bet ar galite visiškai suvokti jums prieinamą potencialą šioje begalinių galimybių sferoje?

Tik atsitraukus nuo kasdienės rutinos, besikartojančių minčių, savo reakcijų vienodumo, lūkesčių ribų, atsivers durys į aukštesnes dimensijas. Svarbiausia yra tyla, tyla, kontempliacija ir imlumas.

3- PRAŠYMAS

Kortos reikšmė: Šioje kortoje vyraujanti raudona spalva rodo žvilgsnį, kad jos objektas yra energija, galia ir jėga. Puikus spindesys sklinda iš saulės rezginio arba figūros jėgos centro, o laikysena yra kupina ir ryžtinga.

REKLAMA

Visi kartais pasiekiame tašką, kai „gana“. Tokiais momentais atrodo, kad turime padaryti ką nors, bet ką, net vėliau paaiškėja, kad tai klaida, nusimesti mus ribojančias naštas ir apribojimus. Jei to nepadarysime, jie grasina mus uždusinti ir suluošinti pačią mūsų gyvybinę energiją.

Jei dabar jaučiate, kad „gana“, leiskite sau rizikuoti sugriauti senus modelius ir apribojimus, kurie neleido jūsų energijai tekėti. Tai darydami būsite nustebinti gyvybingumo ir galių, kuriuos šis Proveržis gali atnešti į jūsų gyvenimą.

Paversti gedimus proveržiais yra visa meistro funkcija. Psichoterapeutas tave tiesiog sulopo. Tai yra jo funkcija. Jis nėra tam, kad tave pakeistų. Jums reikia metapsichologijos, Budų psichologijos.

Sąmoningai išgyventi gedimą yra didžiausias nuotykis gyvenime. Tai didžiausia rizika, nes nėra garantijos, kad gedimas taps proveržiu. Taip tampa, bet šių dalykų garantuoti negalima.

Tavo chaosas labai senas – daug, daug gyvenimų buvai chaose. Jis storas ir tankus. Tai beveik visata savaime. Taigi, kai įeini į jį su savo mažu pajėgumu, žinoma, kyla pavojus. Tačiau nesusidūręs su šiuo pavojumi niekas niekada nebuvo integruotas, niekas niekada netapo individu, nedaloma.

Zen arba meditacija yra metodas, kuris padės jums pereiti chaosą, tamsią sielos naktį, subalansuotai, disciplinuotai, budriam. Aušra nėra toli, bet prieš aušrą reikia praeiti tamsią naktį. Ir kai artėja aušra, naktis bus tamsesnė.

Komentaras apie kortą: Visi turime akimirkų, kai linksminame pokyčius, tada užmerkiame akis į šiuos troškimus ir atkakliai grįžtame prie rutinos.

Turime aiškumo akimirkas, kai staiga pakylame virš chaoso ir galime pamatyti platesnį vaizdą, tiesą. Kaip plaukimas į paviršių ir išsiveržimas, įkvėpimas gaivaus, švaraus oro ir saulės spindulių jausmas savo veiduose… tada mūsų nuolatos baimės nutempimas atgal į purvą.

Mes nuėjome per toli, kad atsitrauktume, ir atėjo laikas nužudyti drakoną. Tikėkite, kad galite tai padaryti, ir be baimės judėkite pirmyn, žinodami, kad atgal tikrai nėra… nebėra. Taip, tai gali atrodyti tamsu ir baisu, bet ar „leidote akims prisitaikyti? galbūt, tik galbūt, visa tai yra perspektyvos klausimas.

Galbūt kai jūsų akys pripras prie tamsos, pamatysite, kad pabaisa nė iš tolo nėra tokia didelė, kaip atrodė, kad jūsų kardas yra daug didesnis nei supratote ir kad jums net nereikia šarvų, dėl kurių taip tempėtės. ilgai.

Pergalė priklauso jums, bet jūs turite eiti į priekį, žingsnis po žingsnio, į savo baimę ir per ją, žinodami, kad kitoje pusėje yra tik šviesa. Arba galite tiesiog nugriauti… jūsų pasirinkimas.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas