Home » Testai » Liepsnos pranašystė: Pasirinkite magišką žvakę ir sužinokite, ar jūsų norai išsipildys

Liepsnos pranašystė: Pasirinkite magišką žvakę ir sužinokite, ar jūsų norai išsipildys

by admin

Žvakės liepsna valo, šildo ir jėga pripildo gyvenimą, apšviečia kelią, nurodo teisingą kryptį.

REKLAMA

Jei norite sužinoti, ar jūsų noras išsipildys, tuomet užduokite šį klausimą Visatai ir pasirinkę žvakę gausite atsakymą.

Neskubėkite pasirinkdami, pagalvokite apie savo svajonę ir išsirinkite tokią žvakę, kuri jums atrodo tinkama.

Padarykite savo pasirinkimą, o slapti likimo ženklai jums vadovaus.

REKLAMA

Žvakė Nr. 1

Atkaklumas ir atkaklumas yra pagrindinės jūsų savybės. Jūsų kelyje nėra kliūčių, jei išsikelsite tikslą, tuomet tikrai jį pasieksite!

Žvakė Nr. 2

Padidėjęs emocionalumas dažnai jums yra meškos paslauga. Pasiekę savo tikslą, parodote padidėjusį netoleranciją ir viską gadinate sau.

Iškvėpkite ir nepriverskite dalykų. Noras išsipildys, jei nuimsite rankas nuo jo kaklo.

REKLAMA

Žvakė Nr. 3

Nepaisant dažnų tinginystės apraiškų, sėkmė yra jūsų pusėje ir vis tiek tiki jūsų sėkme. Imkitės veiksmų ir gaukite viską, ko norite.

Žvakė Nr. 4

Padarykite pertrauką. Noras vis dar nepasiekiamas, turi praeiti laikas ir situacija pasikeis. Stenkitės paruošti derlingą dirvą perspektyvioms sėkloms sėti, kol kas jų ūgliai tikrai priartins jus prie tikslo.

Žvakė Nr. 5

Noras išsipildys, bet atneš nedidelį nusivylimą. Jūs lankėtės per ilgai ir dėl to išaugote. Absoliučios laimės jausmą jums gali suteikti visai kitos viršūnės.

REKLAMA

Žvakė Nr. 6

Sapnuoti, žinoma, nekenkia. Bet jūs per daug reikalaujate iš aukštesnių jėgų. Pabandykite suskirstyti savo tikslą į kelis komponentus. Būtent jų galite gauti gana greitai, o tai suteiks jėgų įgyvendinti globalesnes idėjas.

Žvakė Nr. 7

Kad noras išsipildytų, jį reikia paleisti. Esate per daug užsiėmęs rezultatu ir atbaidote jį savo uolumu. Pereikite prie kitų savo gyvenimo aspektų ir nerodykite nesveiko fanatizmo dėl svajonių. Jūsų laukia sėkmė.

Žvakė Nr. 8

Norų išsipildymas neįmanomas nepakeitus gyvenimo būdo. Naudodami senus metodus negalite gauti naujų rezultatų. Persvarstykite, kaip planuojate savo dieną, išsikelkite aiškius dienos tikslus ir niekada nuo jų neatsitraukite. Teisingai susitvarkykite ir rezultatai nebus jūsų laukia.

REKLAMA

Žvakė Nr. 9

Jūsų tikslai atitinka jūsų potencialą ir neperžengia proto ribų. Puikiai žinai, ką sugebi, ir su sveika savigarba užtikrintai žengi į priekį. Jūs beveik ten, liko šiek tiek.

Žvakė Nr. 10

Jūsų noras išsipildys, nesvarbu. Visata tave išgirdo ir pradėjo vykdyti „užsakymą“. Jūs nebegalėsite jai niekuo padėti, bet ir jūs nieko nebegalite sugadinti. Sveikiname!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas