Home » Horoskopai » Savaitės horoskopas nuo 2024 m. gegužės 29 d. iki birželio 4 d. visiems zodiako ženklams

Savaitės horoskopas nuo 2024 m. gegužės 29 d. iki birželio 4 d. visiems zodiako ženklams

by admin

Astrologė Vera Khubelashvili parengė visų zodiako ženklų prognozę laikotarpiui nuo 2024 metų gegužės 29 iki birželio 4 dienos. Specialisto teigimu, paskutinės pavasario dienos bus kupinos įdomių įvykių. Išsiaiškino, ką tiksliai kiekvienas zodiako ženklas prisimins ateinančią savaitę.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Ateinančią savaitę visi jūsų bendravimo darbai turėtų būti kupini kūrybiškumo ir kūrybiškumo. Santykiuose su aplinkiniais gali kilti tam tikrų nesusipratimų, tačiau svarbu neapsunkinti situacijos. Pasistenkite sušvelninti situaciją ir nerodyti savo silpnybių prieš partnerį. Tai puikus metas tiek atsakingiems verslo sprendimams priimti, tiek romantiškoms akimirkoms. Geros emocijos jums garantuotos.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Šią savaitę Jautis gali būti apsuptas įkyrių žmonių. Svarbu neskubėti į naujus santykius, o jei jau turite partnerį, tuomet geriau palikite viską taip, kaip yra. Harmoniją gali sutrikdyti kasdienės problemos, todėl neleiskite artimiesiems kištis į jūsų asmeninius reikalus. Vieniši Jautis gali rasti laimę.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniams svarbu išlaikyti savitvardą, kad būtų išvengta neigiamų emocijų pasekmių. Prieš ką nors sakydami, turėtumėte keletą kartų apie tai pagalvoti. Daugiau klausykite, mažiau kalbėkite. Vienišų Dvynių gali laukti lemtingas susitikimas ir pokyčiai į gerąją pusę.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai, spręsdami svarbius klausimus, turėtų įsiklausyti į kitų patarimus. Bendrieji namų ruošos darbai padės suartėti su partneriu. Šią savaitę bus galimybė parodyti savo talentus ir įgūdžius. Nepraleiskite progos skirti laiko susitikimams ir pasimatymams, jie suteiks jums ryškių įspūdžių.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai dabar neturėtų keisti nei savo verslo, nei asmeninio gyvenimo. Netoliese gali būti toksiškų asmenų, todėl svarbu, kad jie nebūtų neigiamai paveikti. Jūs pats kontroliuojate savo nuotaiką, todėl neturėtumėte pradėti gyventi kartu su savo antrąja puse, toks žingsnis gali atnešti tik problemų. Palaukite ir neskubėkite.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės turės finansinių problemų, kurios gali turėti įtakos kitiems gyvenimo aspektams. Susikoncentruokite į konfliktų sprendimą ir kol kas nepriimkite didelių sprendimų asmeniniame gyvenime. Vienišoms Mergelėms bus lengviau atlikti daugiau užduočių, būdamos laisvos ir nepriklausomos. Neklausykite kitų patarimų, jie gali tik pakenkti.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms netinkamas metas priimti svarbius sprendimus, ypač asmeniniame gyvenime. Galite nusivilti kažkieno elgesiu ar pareiškimu. Venkite ginčų ar susirėmimų, kad išvengtumėte išsiskyrimo. Vienišoms Svarstyklėms šį laikotarpį bus lengviau išgyventi.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Nepasiduokite manipuliatorių gudrybėms, kitaip jie gali sutrukdyti jums pasiekti sėkmę. Tai tinkamas metas apsipirkti, o jei kyla abejonių, kreipkitės patarimo į labiau patyrusius žmones. Vieniši Skorpionai turėtų būti ypač atsargūs naujose pažintyse ir santykiuose.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šią savaitę Šauliui svarbiausi bus asmeniniai santykiai. Jei turite partnerį, jūsų laukia nuostabūs nuotykiai. Vienišiems ženklo atstovams taip pat nebus nuobodu;

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai turėtų daugiau laiko ir dėmesio skirti savo artimiesiems. Darbo srityje bus galimybė pademonstruoti savo gabumus ir įgūdžius. Svarbu būti atviresniam su savo partneriu, o rimtas pokalbis yra gera idėja. Vienišiems ženklo atstovams priešingos lyties dėmesys garantuotas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenius gali suvartoti kasdienybė, todėl svarbu į jų gyvenimą sugrąžinti romantiką. Tuo pačiu turėtumėte būti dėmesingi žodžiams ir emocijoms, kad neįžeistumėte savo antrosios pusės. Vienišiems Vandeniams tai puikus laikas flirtuoti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Astrologė Žuvims rekomenduoja leistis į kelionę, kuri atnaujins emocijas ir santykius su partneriu. Tačiau neigiami jausmai gali lemti išsiskyrimą, todėl norint to išvengti, svarbu pasitelkti diplomatiją.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas