Home » Testai » Pasirinkite obuolį iš troškimų medžio ir gaukite specialų pranešimą

Pasirinkite obuolį iš troškimų medžio ir gaukite specialų pranešimą

by admin

Yra daug būdų suprasti, ar noras tampa realybe, ir tarp jų yra tie, kurie patikimai pasakys, kas žmogaus laukia artimiausiu metu. „Geismų medis“, sako, kad sėkmė yra paprastas dalykas, tačiau norint suprasti, kas tavęs laukia artimiausiu metu, reikia susikaupti ir išvyti neigiamas mintis.

REKLAMA

Pasirinkite obuolį ir gaukite pranešimą.

1. Jūsų noras netrukus taps realybe. Kad niekas netrukdytų pasiekti užsibrėžtų tikslų, svarbu savo mintis laikyti paslaptyje.

Priešai kenkia tiems, kurie įpratę girtis savo rezultatais.

REKLAMA

2. Tai, ko trokštate, per kelis mėnesius taps realybe. Norintys pagreitinti procesą turėtų naudoti vizualizacijos metodą ir tikėti, kad viskas baigsis sėkmingai.

3. Ilgai lauktas noras neišsipildys, jei leisi sau silpnybes ir nesielgsi. Aktyviems ir norintiems siekti savo tikslų žmonėms pasiseks, jei laikysis paprastos taisyklės: eiti tikslo link ir nebijoti sunkumų.

 4. Jūsų tikslas nebus įgyvendintas dėl staigių gyvenimo pokyčių. Norint išvengti problemų, svarbu sekti likimo ženklus ir neignoruoti įspėjimų. Jie padės išvengti rimtų bankrotų.

REKLAMA

5. Jūsų noras išsipildys per metus. Tie, kurie nėra tikri, kad svajonės išsipildys, bet slapčia tikisi palankaus rezultato, turėtų atkreipti dėmesį į viską, kas vyksta gyvenime, ir įsiklausyti į savo vidinį balsą.

6. Noras neišsipildys, jei jis susijęs su savanaudiškomis mintimis. Tie, kurie nuoširdžiai nori įgyvendinti savo slaptas svajones, turėtų dar kartą permąstyti savo norą ir nusistatyti sau ribas, kad netyčia nepakenktų draugams ar nepažįstamiems žmonėms.

 7. Meilės ar materialinės gerovės troškimas bus patenkintas, bet ne artimiausiu metu. Svarbu, kad tie, kurie trokšta tikros meilės, turėtų kantrybės ir pasitikėjimo savimi.

REKLAMA

8. Jūsų noras greitai išsipildys, jei parodysite dosnumą ir nesavanaudiškai padėsite tiems, kuriems to reikia. Geri darbai ras atsakymą visatoje ir tikrai atlygins už tyrą širdį.

9. Noras išsipildys tik tada, kai jis bus tikras. Tie, kurie stato smėlio pilis ir yra įpratę fantazuoti, turėtų aiškiai pateikti prašymus ir nesistengti gauti visų privalumų iš karto.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas