Home » Testai » Pasirinkite Šambalos meistrų kortą ir gaukite patarimų, kaip tobulėti

Pasirinkite Šambalos meistrų kortą ir gaukite patarimų, kaip tobulėti

by admin

Nuo seniausių laikų Rytuose buvo žinomi Šambalos meistrai. Skirtinguose mokymuose žmonės juos vadino skirtingais vardais: žmonijos mokytojai, pakylėtieji mokytojai, išminties mokytojai arba didžioji baltoji brolija.

REKLAMA

Šie Mokytojai pasiekė kitą evoliucinį savo vystymosi žingsnį ir tęsia tą vystymąsi aukštesniuose plotmuose. Šios Aukštesnės Būtybės tiki, kad jų pareiga padėti Žemės žmonijai vystytis savo sąmonei.

Taro pagalba stengiamės atsakyti, kokią žinutę tau siunčia Meistrai ir kurios tu vis dar nesupranti. 

Pasirinkite iš 1, 2 arba 3 kortelių ir perskaitykite savo pranešimą.

REKLAMA

Kortelė Nr.1

Visą laiką jie tau duoda žinią, kad tu spindi kaip saulė, kad esi laimingas, kad gyvenime turi viską, kad būtum pripildytas dėkingumo ir šypsenų. Jums gali atrodyti šiek tiek ironiška jį skaityti, nes esate labiau susijęs su savęs klausinėjimu ir tikite, kad daug ko praleidžiate, o gal išleidžiate daugiau nei uždirbate, ar netgi jaučiatės „skurdžiai“. kad niekas manęs nesupranta. “

Kad ir kokia būtų situacija, jūsų Mokytojai nori, kad jūs pradėtumėte matyti gyvenimą iš dėkingumo kelio, atpažintumėte, kiek toli nuėjote, kad šiandien turėtumėte būti laimingi, kad jums nieko netrūksta.

Patarimas: šios žinutės supratimas ir integravimas į savo gyvenimą priklauso tik nuo jūsų, ir tai yra egzistavimo dovana. Jūs esate atsakingas už savo laimę ar nesėkmę, meistrai tiesiog nori, kad jūs jų klausytumėte.

REKLAMA

Kortelė Nr.2

Jūsų meistrai nori, kad jūs suprastumėte, jog turite viską savo rankose, kad pakeistumėte tai, kas jums nepatinka jūsų gyvenime. Jie nuolat siunčia tau žinutes, kad tikėtum savimi, kad esi tavo kūrėjas, kad žinai, kaip tai padaryti.

Jie taip pat supranta jumyse gyvenančią baimę, tačiau svarbu prisiminti, kad nesate vieni ir kad jų besąlygiška meilė visada bus jūsų sprendimuose.

Patarimas: nustokite klausti ir padarykite tai, nes turite viską, ko jums reikia. Paverskite savo naštas, skausmus ir žaizdas pėdsakais ir laime, įrankiais, kad galėtumėte puikiai gyventi. Atėjo laikas, nes esate pasiruošę.

REKLAMA

Kortelė Nr.3

Žinutės, kurias jie jums siunčia visą laiką, yra susijusios su jūsų kantrybės ugdymu. Svarbu, kad suprastumėte, kad Meistrai kalba ne apie rezignaciją, o apie meną suprasti, kad viskas vyksta tinkamu laiku, nes už to laiko visada yra mokymas. Kai įtrauksite šias kantrybės žinias, jūsų gyvenimas taps daug ramesnis ir harmoningesnis.

Patarimas: galite naudoti gamtą ir jos ciklus, kad suprastumėte, kaip laukimas gali būti malonus ir kupinas mokymosi. Stebėkite, kaip žiemą medžiai numeta lapus, o pavasarį atgimsta kupini spalvų.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas