Home » Horoskopai » Svarstyklėms – lemtingi ryšiai, Skorpionams – meilužių sugrįžimas: ką 2024-ųjų vasara paruošė visiems zodiako ženklams

Svarstyklėms – lemtingi ryšiai, Skorpionams – meilužių sugrįžimas: ką 2024-ųjų vasara paruošė visiems zodiako ženklams

by admin

Labiausiai tikėtina, kad Dvyniai idealią meilę sutiks tarp draugų.

REKLAMA

Astrologai pasakojo, kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo atstovų 2024 metų vasarą, sužinokite, ką žvaigždės jums ir jūsų santykiams siūlo.

Avinas – meilės sau vasara

Ši vasara paskatins jus atsidurti visatos centre. Vienišam Avinui laikas susitelkti ties santykių su savimi kūrimu ir skirti laiko savo kelio permąstymui. Jei Avinas yra susituokęs, įsitikinkite, kad abu partneriai gali išnagrinėti savarankiškas galimybes išlaikyti savo tapatybę be įsipareigojimų vienas kitam.

Jautis – apskaičiuoti judesiai

Ši vasara tikrai atnaujins jūsų meilės gyvenimą. Tuo pačiu jūsų romantiški sprendimai bus labai apgalvoti ir metodiški. Sugebėsite pritraukti protingą žmogų, o bendrų pažiūrų, naujų potyrių dėka bendravimas su juo suartins. Tačiau neturėtumėte sumažinti savo noro. Nepamirškite nesielgti taip šauniai ir atrodyti abejingai tam, kurio šią vasarą labiausiai geidžiate.

REKLAMA

Dvyniai – draugai-mylėtojai

Greičiausiai idealią meilę sutiksite tarp draugų. Nereikia vengti šio klausimo aptarti su kitais. Jūsų aktyvus protas ir keista prigimtis tikrai pritrauks Jupiterio magnetizmą turintį meilužį be didelio spaudimo.

Vėžys – emocinis gydymas

Tikėtis romantiškos veiklos. Šią vasarą jūsų meilės gyvenimas bus kupinas intymumo, o stabilumas, praktiškumas ir saugumas taps jūsų meilės kalbomis. Visai gali būti, kad ši vasara meilės sferoje nebus kupina aistringų adrenalino antplūdžių. Atvirkščiai, jūs suprasite, ko jums iš tikrųjų reikia įsipareigojusiems santykiams.

Liūtas – dramatiški meilės parodymai

Ši vasara jums kupina aistringų įspūdžių. Su ugningų troškimų bangomis jūsų meilės gyvenimas pasiekia viliojančios veiklos viršūnę ir tikrai bus kupinas drąsių meilės parodymų. Emocinis aiškumas ir beveik nevaldomas entuziazmas nuves jus į romantiškus prisiminimus, kurie išliks visą gyvenimą.

REKLAMA

Mergelė – intelektualinių ryšių kūrimas

Ši vasara bus kupina meilės ryšių užmezgimo remiantis bendrų požiūrių ir požiūrių principais. Jūsų laukia protingos meilės vasara. Tačiau svarbu per daug neintelektualizuoti savo emocijų. Nors galbūt norėsite paaiškinti savo troškimą, nuvalyti jausmus ar suvaldyti nekontroliuojamą, leiskite meilei eiti savo keliu. Atsikratykite kontrolės ir perfekcionizmo.

Svarstyklės – lemtingi ryšiai

Šią vasarą visata dirba jūsų naudai. Jus traukia prasmingi ryšiai. Užuot pasirinkę paviršutiniškus santykių lygius, išdrįskite siekti gilaus intymumo. Likimas siunčia tau ypatingą žmogų. Mėgaukitės dievišku laiku. Gyvenimą keičiančios pamokos nuves jus į romantiškus potyrius, kurie pakeis jūsų gyvenimą amžiams.

Skorpionas – įsimylėjėlių sugrįžimas

Turint galimybę permąstyti praeities nesėkmes, praeities romanas gali vėl iškilti. Kitus Skorpionus gali traukti kažkas, kas labai skiriasi nuo įprasto tipo. Ši vasara skatina sulaužyti pasenusius modelius, o ne kartoti tas pačias klaidas.

REKLAMA

Šaulys – tyrinėjimas su meilužiu

Jūsų vasara tikrai bus kupina įspūdžių. Romantika jaudinanti, kupina nuotykių ir intelektualiai gaivi. Dabar ne laikas žaisti saugiai. Šaukite savo meilę nuo stogų. Pasinerkite į neatrastą teritoriją. Gyvenimas per trumpas, kad apribotume galimybę iki galo patirti meilės vasarą.

Ožiaragis – meilė ilgam

Ši vasara bus iššūkis jums subalansuoti asmeninius ir tarpasmeninius poreikius ir sutelkti dėmesį į svarbius emocinius suvokimus. Rasite pusiausvyrą tarp atsidavimo savo gyvenimo keliui ir gero partnerio. Iš esmės ši vasara ruošia jus brandiems, rimtiems santykiams. Meilužio sąžiningumas, klasė ir ryžtas sušildys jūsų saulėtą sezoną.

Vandenis – meilė, kuri išgydys vidinį vaiką

Neabejotinai jūsų laukia daug meilės. Ko tu ieškai, ieško tavęs. Susižavėjimas abipusis, santykiai vystosi, o potraukis – didelis. Ore jaučiamas lengvumas, tėkmė ir įnoringumas. Kai patiriate žaismingumo, kūrybiškumo ir smagių nuotykių, jūsų vidinis vaikas vėl jaučiasi energingas. Ir visa tai ypatingo žmogaus dėka.

REKLAMA

Žuvys – gydo karminius santykius

Ši meilės vasara jums bus tikslinga. Rimta Saturio energija įžemina jus ir prašo pagalvoti, ko jums iš tikrųjų reikia šiuo jūsų meilės gyvenimo momentu. Peržiūrėję praeities elgesio modelius, galėsite atsikratyti pasenusių įpročių ir idėjų apie santykius. Jei laikysitės žodžio ir elgsitės sąžiningai, ryšiai sustiprės.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas