Home » Testai » Pasirinkite saulę, kad gautumėte vilties žinutę

Pasirinkite saulę, kad gautumėte vilties žinutę

by admin

Ikoninė Saulės vaizdavimo su spinduliais ir žmogaus veidu tradicija išsivystė Vakarų tradicijoje viduramžių laikotarpiu ir plačiai išplito Renesanso epochoje, atsigręždama į Saulės dievą (Sol/Helios). Kiekvienas konkretus piešinys vaizdavo angelišką vadovą arba spinduliuojančią energiją.

REKLAMA

Kurį iš šių 3 senovinių saulės vaizdų pasirinksite jūs?

Saulė Nr. 1

Kartais tave apima neviltis. Pralaimėjimas skaudina, o tikslo nepasiekimas tave sunaikina. Tada pasiduodi, beveik nebetiki.
Tačiau tiesa ta, kad svajonės visada gali išsipildyti, niekada neturime nustoti kovoti, kad jos išsipildytų. Kritimas reiškia keltis ir keltis reiškia kristi.

Pastaruoju metu jaučiatės bejėgiai, tačiau laikas pažadinti jumyse gyvenančią kovinę dvasią. Įsitrauk, klausk savęs. Palyginkite save su savo ribomis ir darykite tai jų neribodami. Kiekviena proga naudinga augti ir eksperimentuoti.

REKLAMA

Jūsų proto stiprybė visada skyrė jus iš viso pasaulio, ir jūs galite tai padaryti net dabar.
nepasiduok. Jūsų laukia šviesi ateitis.

Saulė Nr. 2

Evoliucija ir transformacija. Jei būtų tikslinga šį konkretų savo gyvenimo laikotarpį apibūdinti tik dviem žodžiais, aš jį apibūdinčiau šiais dviem žodžiais. Jūs esate naujas žmogus. Nuostabus drugelis, kuris pagaliau sugeba pakilti aukštai ir nuspalvinti dangų vasariška savo didingų sparnų spalva.

Tu amžinai metei krizeną, metamorfozė įvyko. Pastaruoju metu daug žmonių padėjo jums tobulėti. Jūsų siela jaučiasi kitaip, sąmonė mąsto kitaip.
Šie ypatingi žmonės staiga atsirado tavo gyvenime, tarsi praėjusio gyvenimo vaiduokliai, ir jie tikrai paliko tavyje neišdildomą pėdsaką. Jūs atradote savo tikrąją esmę. Dabar jūs žinote, ko norite.
Tęskite savo kelią, būtent tuo, kuriuo keliaujate. Tai nuves jus toli, ten, kur visada svajojote patekti. Trūksta nedaug!

REKLAMA

Saulė Nr.3

Dažnai daugelis jūsų nelaiko kūrybingais, bet iš tikrųjų kiekvieną dieną kuriate savo realybę mintimis, jausmais, įsitikinimais, ketinimais ir veiksmais. Mėgstate save išbandyti, net kai geriau to vengti.

Tavo aistros yra Prometėjo ugnis, jos palaiko tave gyvą. Jūsų intelektas skatina jūsų įkvepiantį mąstymą ir veikia kaip intuityvus vadovas. Mokate išreikšti savo individualumą.
Šiuo metu jūs taip susilyginate su Visata, kad galbūt sugebėsite daryti stebuklus. Bet galbūt stebuklas esi TU. Mėgstate džiaugtis smulkmenomis ir leiskite save užliūliuoti paties gyvenimo. Jūs tiesiogine prasme pradedate savo egzistenciją paversti meno kūriniu.

Jūs nuolat ir teigiamai tobulinate save ir netrukus pradėsite patirti tik gražius ir prasmingus dalykus. Pasiruoškite, nes jūsų laukia didelės staigmenos!

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas