Home » Testai » Pasirinkite vieną iš kortelių intuityviai ir gaukite patarimą, kaip įveikti savo baimes

Pasirinkite vieną iš kortelių intuityviai ir gaukite patarimą, kaip įveikti savo baimes

by admin

Norite, kad viskas pasikeistų, bet laikotės to, ką turite, nes tik taip jautiesi saugus. Atėjo laikas išbandyti tai, ką taip ilgai atidėliojote, bijodami nesėkmės!

REKLAMA

Praleiskite kelias minutes tyloje, kad atsipalaiduotumėte ir pasirinktumėte! Kas yra tavo gyvenimo šeimininkas? Ar tai tu ar tavo baimė?! Taigi, rinkitės vieną iš kortelių intuityviai ir gaukite patarimą!

Kortelės Nr. 1

Ši korta pasakoja apie gebėjimą galvoti apie praeities nelaimes, praradimus ir skausmus, nesusitelkiant į juos! Tai puikus metas emocinei transformacijai į žmogų, kuris puikiai susiduria su visais likimo iššūkiais!

Dabar galite atsikratyti ankstesnio emocinio krūvio! Ši našta neturėtų jus lydėti visą gyvenimą! Tai ypač aktualu, jei dabar bandote atsiriboti, kad apsaugotumėte savo širdį nuo skausmo, kuris buvo sukeltas praeityje!

REKLAMA

Pakartokite: mano širdis atvira ir laisva nuo praeities skausmų.

Kas manęs nenuvylė, padarė mane stipresnę? Dabar esu pasiruošęs daugiau meilės ir intymumo.

Kortelės Nr. 2

Tikriausiai išgyvenate atgimimo procesą. Pastarieji įvykiai ir nesaugumas galėjo turėti beveik širdį draskantį poveikį, ir jūs tiesiogine prasme turėjote „užmigti žiemos miegu“, nes tiesiog nesupratote, ką daryti toliau.

REKLAMA

Tačiau šis jūsų gyvenimo laikotarpis baigsis šią savaitę. Jūsų gyvenimo geismas grįš su pasitikėjimo lygiu. Nesijaudinkite, kodėl tai vyksta dabar.

Nereikia viso to suprasti, kad gautum leidimą mėgautis gyvenimu! Tai fantastiška savaitė kūrybai ir žaismui, taip pat susitikimui ar vakarėliui!

Pakartokite: aš myliu savo gyvenimą ir esu dėkingas, kad sugrįžo mano gyvenimo troškulys.

REKLAMA

Kortelės Nr. 3

Ši korta rodo kovą tarp jūsų individualaus aš ir tos jūsų dalies, kuri žino, kad esate dieviškai tobulas ir tobulai mylimas. Galite būti kūrybingai užblokuotas ir (arba) jaustis priekabiaujamas dėl abejonių dėl jūsų.

Visi šie neigiami jausmai paaštrėja, nes ir toliau lyginate save su kitais ir nepripažįstate savo įgimto tobulumo.

Nustokite lyginti save su kitais! Tegul džiaugsmas ir aistra tave veda. Jūsų vidinis vaikas žino kelią, net jei pamiršite…

REKLAMA

Pakartokite: esu tobula, būdama savimi ir skleidžiu šviesą šiame pasaulyje.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas