Home » Testai » Psichologinis meilės širdies skaitymas – pasirinkite kristalą ir atraskite savo meilės žinutę

Psichologinis meilės širdies skaitymas – pasirinkite kristalą ir atraskite savo meilės žinutę

by admin

Kokie tavo klausimai apie meilę? Sutelkite dėmesį į šešis kristalus ir pažiūrėkite, kuris iš jų jums skambina. Rinkitės ne savo mėgstamą kristalą, o tą, kuris atrodo šviesesnis. Prisijunkite prie savo psichinių pojūčių ir pajuskite bei pamatykite, kuris kristalas jums patinka šiuo metu. 

REKLAMA

Pasirinkite ir sužinokite, kokia yra jūsų meilės žinutė.

Širdelė Nr.1 ​​– Rutiluotas kvarcas

Šis širdies akmuo suteikia jums du skirtingus dalykus; pirma, tai suteikia jums pasitikėjimo žinant, kad turite galią išgydyti savo meilės gyvenimą ir senas žaizdas, o antra – pažadina kūno ar meilės problemas, kurias galbūt neigėte.

Ši švytinti širdis neša jums drąsos žinią. Tai patikina, kad esate mylimas. Būkite atsargūs, kai aiškėja tiesa, nes sapnas gali net pakelti ją iš jūsų sąmonės.

REKLAMA

Jei meilėje jums buvo sunku, jūsų žinia yra ne tik vilties, bet ir stiprybės žinutė. Net jei jums pasisekė užmegzti puikius santykius, psichinė žinia yra pastūmėti dalykus dar labiau, jie perkels jus į kitą lygį. Rutiluotas kvarcas ateina pas jus, nes esate pasiruošę.

Širdis Nr.2 – Lapis Lazuli

Esate intuityvus, psichikos žinutė yra galios ir magijos. Ar visada esate pasirengęs įtikti kitiems? Jūs esate tikras ekstrasensas ir jau turite visus atsakymus. Jūs gimėte su didesniu sąmoningumu. Tai sukėlė jums problemų gyvenime, ypač meilės gyvenime.

Galbūt pritraukėte meilužius, kuriems reikėjo pagalbos ar gydymo, arba visada turėjote santykių, kuriuose jautėtės taip, lyg anksčiau pažinojote tą žmogų, kuris buvo amžina meilė.

REKLAMA

Dabar pats laikas stovėti savo galioje ir būti tokia karaliene, kokia esate. Gerbti save (ir, žinoma, kitus laikyti šventomis karalienėmis ir karaliais) ir prisitaikyti prie savo natūralių psichinių gebėjimų.

Tu esi kaip Taro vyriausioji kunigė; pats laikas atskleisti paslaptis tarp stulpų arba šiuo atveju pagalvėlių! Šis šventas akmuo užtikrina, kad galite turėti meilę, kurios trokštate (jei neignoruosite savo intuicijos ir nelojate nuo netinkamo medžio!)

Širdis Nr.3 – Tigro akis

Tigro akis yra apsaugos akmuo; ji perduoda psichinę žinią, kad esate apsaugotas. Ar manote, kad meilės gyvenime jums reikia apsaugos?

REKLAMA

Ar jus įskaudino meilė, ar buvote įsimylėję nesirūpindami savimi? Ar sutikęs mylimąjį ir išgirdęs atsakymus užduodate teisingus klausimus?

Tigro akis buvo naudojama siekiant apsisaugoti nuo negatyvo ir paskatinti mus veikti. Atėjo laikas imtis veiksmų, subalansuoti teigiamus ir neigiamus dalykus ir pamatyti, kur yra jūsų meilės gyvenimas.

Visata nori, kad būtumėte laimingi, laisvi ir saugūs. Atėjo laikas pašalinti visas nepageidaujamas raukšles. Esate pakankamai motyvuotas atlikti norimus pokyčius.

REKLAMA

Šis akmuo taip pat gali reikšti, kad sutiksite meilužį, kuris yra jūsų Yin, bet taip pat užtikrina, kad jūs jau turite visus reikiamus aspektus. Kai tai supranti, viskas stoja į savo vietas.

Širdelė Nr.4 – Raudonasis jaspis

Galbūt turite reikalų su sena žaizda; gal praeityje jautėtės valdomas? Žinia iš šios širdies yra ta, kad jūsų šaknys gyja.

Nors tai yra prieš daugelį metų susiklosčiusi situacija, psichinė žinia yra ta, kad jūsų šaknys stiprėja. Praeitis formuoja mus, bet ji neturi mūsų apibrėžti ar kartoti. Išnagrinėkite savo įsitikinimų sistemą.

REKLAMA

Ar jautiesi mylimas? Jūsų žinia yra ta, kad esate stiprus ir pajėgus, esate meilės karys. Esate pakankamai stabilus, kad jaustumėtės saugus ir per šią meilę galite sužydėti.

Širdelė Nr.5 – geltonasis kalcitas

Pasitikėjimas savimi ir savigarba didina jūsų gebėjimą atsiverti meilei. Jūs padirbėjote su savo paties jausmu ir padarėte didelių žingsnių. Psichinė šio akmens žinia kalba apie meilę sau.

Kai myli save, meilė liejasi. Jūs įdėjote didžiulę energiją į savo gydymą ir atlygis plauks. Meilė jums yra ne tik chemija, bet ir intelektualinis bei dvasinis ryšys, dabar galite pritraukti žmones tame pačiame puslapyje.

REKLAMA

Padidinkite savo pasitikėjimą ir pereisite į naują buvimo būdą; tu spindi, kai atsilieki praeitį ir žinai savo vertę.

Širdelė Nr.6 – Žalias Aventurinas

Psichinė jūsų širdies žinia yra ta, kad ji išgydyta. Esate atviras, susijaudinęs ir kupinas potencialo. Jei esate santykiuose, tikėtina, kad jie bus subalansuoti. Jūs esate kupinas meilės ir pagrįstas savo požiūriu.

Galite būti gydytojas arba kažkas, į kurį kiti kreipiasi dėl emocinės paramos. Esate atsidavęs gyventi kuo geresnį gyvenimą ir vadovauti širdimi.

REKLAMA

Kitas etapas yra apie nuotykius ir tyrinėjimus. Jei jus sulaikė dėl kitų įsipareigojimų, dabar esate laisvas.

Ką darysi su savo laisve? Ką tau reiškia būti laisvam? Tai aktyvus ir jaudinantis metas, galintis atnešti gausos ir kitoms sritims.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas