Home » Testai » Sužinokite, ko tikėtis per ateinančias 3 dienas, pasirinkite kortelę

Sužinokite, ko tikėtis per ateinančias 3 dienas, pasirinkite kortelę

by admin

Pažiūrėkime, ką Visata mums žada per ateinančias tris dienas.  Pasirinkta kortelė padės greitai ir paprastai sužinoti.

REKLAMA

Kortelė Nr. 1

Ši korta reiškia, kad per daug dirbate ir praradote pagrindinį tikslą. Dirbate iš įpročio, o ne todėl, kad turite aiškų tikslą.

Visata prašo sustoti, pakeisti dėmesį, nustoti daryti kvailus dalykus. Bet kokia žaismingumo apraiška padės atsikratyti rutinos ir atgauti gebėjimą suprasti, kas svarbu, o kas ne.

Žaidimas yra ne kas kita, kaip stebuklinga meditacijos forma, nes jis atveria širdies čakrą ir leidžia kūrybingai dvasiai prisiliesti prie aukštesnės išminties šaltinio. Jei jūsų žaidimai susiję su fizine veikla gryname ore, papildomas deguonis bus palankus veiksnys naujų idėjų atsiradimui.

REKLAMA

Kortelė Nr. 2

Iš karto išsakykite savo norą, tarsi jis jau būtų išsipildęs. Dėkokite dangui už šią realybę ir pajuskite savo širdyje, tarsi svajonė tikrai išsipildė.

O dabar ateina magiškas momentas. Tiesiog būkite ramioje vietoje ir visa savo esybe pajuskite, kad jūsų noras išsipildė.

Tada padėkok už šią dovaną ir paleisk savo dėkingumą tiesiai į dangų kaip helio pripildytą balioną.

REKLAMA

Kortelė Nr. 3

Net jei nesijaučiate visiškai pasirengęs, ši korta sako, kad šis laikas yra geriausias laikas pradėti kurti produktyvią ateitį.

Patartina nuolat judėti link savo svajonės, žengiant bet kokį žingsnį, didelį ar mažą. Atmeskite viską, kas nesusiję su jūsų gyvenimo misija.

Suplanuokite savo tvarkaraštį taip, kad didžiąją laiko dalį galėtumėte skirti prioritetiniams tikslams. Įgalinkite kitus žmones arba paprašykite jų jums padėti.

REKLAMA

Jūsų įsipareigojimai pradės pildytis ir jausitės laimingesni, mėgausitės didesne savigarba ir galiausiai pritrauksite gausą, jei nuspręsite sekti savo širdimi.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas