Home » Testai » Sužinokite, kokia ankstesnio gyvenimo patirtis daro įtaką jūsų gyvenimui šiandien – pasirinkite laikrodį, kad sužinotumėte

Sužinokite, kokia ankstesnio gyvenimo patirtis daro įtaką jūsų gyvenimui šiandien – pasirinkite laikrodį, kad sužinotumėte

by admin

Su kokiais sunkumais kovojote? Kaip ši patirtis paveikė jūsų gyvenimą šiandien?

Pasirinkite laikrodį, kuris jus labiausiai rezonuoja, ir perskaitykite rezultatą:

Laikrodis Nr. 1

 Ribojantys įsitikinimai

Ar jūsų gyvenime sunku valgyti, trūksta pinigų ar galbūt užmezgate romantiškus santykius?

Jei pasirinkote laikrodį numeris vienas, labai tikėtina, kad yra daug dalykų, dėl kurių turite ribojančius įsitikinimus dėl ankstesniame gyvenime duotų įžadų.

Dažnai tai reiškia, kad praeityje įsikūnijęs buvai vienuolė ar vienuolis arba priklausei kokiai nors religinei bendruomenei.

Labai gali būti, kad kai kurie iš šių įžadų buvo susiję su pasninku ar kažkokiu savęs išsižadėjimu.

Jei turite problemų su maistu, neturite pinigų, turite perteklius arba turite problemų dėl seksualinių / romantiškų problemų, priežastis gali būti ta, kad jūsų įsitikinimų sistemos yra įsišaknijusios jūsų praeitame gyvenime ir trukdo jūsų ryšiui su Šaltiniu.

 Skirkite šiek tiek laiko melstis arba apmąstykite įžadus, kuriuos galbūt davėte praeitame gyvenime, kurie vis dar turi jums įtakos.

Laikrodis Nr. 2

Kitų vertinimas

Šis laikrodis sako, kad praeitame gyvenime buvai šamanas. Be to, kiekvienas, kuris mato šį laikrodį, turi žinoti, kad yra daug finansinių apribojimų, susijusių su šia gyvenimo trukme.

Ankstesniame gyvenime buvai šamanas savo gentyje, ir ji tavimi rūpinosi. Gentis atnešdavo maisto, drabužių, antklodžių, gyvūnų ir t. t. ir palikdavo visa tai priešais tavo namus kaip dovaną ir padėką už suteiktas gydymo paslaugas.

Tačiau šiame gyvenime galite turėti finansinių sunkumų, nes renkatės neįvertinto ar gerai apmokamo gydytojo kelią.

Galbūt žmonės nori jūsų siūlomų paslaugų, bet nenori mokėti už jūsų laiką ar mokslą. Gyvename amžiuje, kai žmonės dažnai neįvertina holistinių gydymo būdų.

Daug kartų žmonės galvoja, kad jei nuspręsite tarnauti kitiems, turėtumėte siūlyti savo paslaugas nemokamai. Tačiau, žinoma, esame pasaulyje, kuriame prekyba turi vykti, kad išgyventume.

Šis laikrodis primena, kad tie laikai, kai tavimi rūpinosi kaimas, praėjo ir dabar tenka prisitaikyti prie šiandieninės prekybos sistemos.

Galima mokėti už savo laiką ir išsilavinimą kaip gydytojas, jūs nusipelnėte kompensacijos, kad galėtumėte gyventi ir tarnauti nepatirdami skurdo ar nepriteklių.

Laikrodis Nr. 3

Nelaiminga meilė
Jei jus traukia šis laikrodis, labai tikėtina, kad vis dar esate stipriai susijęs su gyvenimu, kuriame patyrėte nelaimingą meilę.

Jei šiame gyvenime negalite palaikyti sveikų santykių, nesvarbu, ar tai romantiška, ar ne, tikriausiai iš praėjusio gyvenimo esate tvirtai įsitikinę, kad nesate vertas meilės arba kad jūsų niekada nepastebi tie, kuriuos mylite.

Kartais dėl to užmezgame santykius su kitais, kurie mūsų negerbia arba su mumis elgiasi netinkamai. Labai įmanoma sabotuoti savo santykius su kitais, nes netikite, kad esate vertas jų meilės ar atsidavimo. Taip yra todėl, kad praeitame gyvenime tavęs neįvertino ar nemylėjo žmogus, kurį mylėjai.

Daug kartų esame priversti gyventi be trokštamų santykių, nes turime įsitikinimų, kurie yra įsišakniję praeitame gyvenime.

Skirkite šiek tiek laiko rašyti dienoraštį ir užsirašykite, kas nutiko jums meditacijos metu ir ką matėte, kai išsivalė jūsų širdies čakra.

Atkreipkite ypatingą dėmesį į žmones, kurie su jumis susisieks artimiausiomis dienomis, arba tiems iš praeities, apie kuriuos galvojate. Tikriausiai jie taip pat kažkaip susiję su jūsų praėjusiu gyvenimu.

JUMS TAIP PAT PATIKS