Home » Horoskopai » Būkite pozityvūs, kad ir kaip būtų: Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2024 m. birželio 24 d. iki birželio 30 d.

Būkite pozityvūs, kad ir kaip būtų: Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2024 m. birželio 24 d. iki birželio 30 d.

by admin

Paskutinė birželio savaitė visiems Zodiako ženklams žada būti turininga ir įvairi. Pavelo Globos prognozėmis, šiuo laikotarpiu ypač svarbu atkreipti dėmesį į savo vidinę būseną ir išlaikyti teigiamas emocijas, nepaisant galimų sunkumų.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinui šią savaitę svarbiausia bus pasitikėjimas savimi. Pavelas Globa Avinui pataria išlikti objektyviems ir ryžtingiems, ypač darbo ir finansiniuose reikaluose. Savaitės pabaiga gali būti įtempta dėl Saturno retro fazės, kuri reikalauja ypatingo atsargumo ir dėmesio detalėms.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jaučiams savaitė prasideda akcentuojant namus ir komfortą. Valymas ir netvarkos pašalinimas padės sukurti darnesnę atmosferą. Jaučiui taip pat bus sėkmingas meilės laikotarpis, ypač bendravimo su artimaisiais ir galimų naujų pažinčių fone.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai savaitės pradžioje turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir fizinį aktyvumą. Savaitės viduryje gali kilti laikinų sunkumų dėl apatijos ir senų nuoskaudų prisiminimo, tačiau svarbu neleisti jiems paveikti einamųjų reikalų.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiams patariama vengti kerštingumo, o į negatyvą reaguoti teigiamomis emocijomis. Tai padės išvengti neigiamų pasekmių ir išlaikyti gyvenimo harmoniją. Svarbu susitelkti į ateitį ir neleisti, kad toksiški santykiai jus paveiktų.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turėtų sekti kitų pavyzdžiu ir vengti tinginystės. Šiuo veiklos ir kūrybos laikotarpiu svarbu veikti metodiškai ir kryptingai. Astrologės patarimu, geriausias būdas susirasti sielos draugą yra aktyviai bendrauti ir rasti bendrų pomėgių.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms ateinanti savaitė gali tapti jėgų išbandymu, pareikančiu optimizmo ir pasitikėjimo savimi. Intelektas ir noras tobulėti bus ypač patrauklūs kitiems.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms ir toliau sekasi, tačiau svarbu vengti savanaudiškų veiksmų. Kolegų ir artimųjų palaikymas atneša daugiau sėkmės nei individualios pastangos. Savaitgaliais Svarstyklėms dėl neigiamos Saturno įtakos patariama ilsėtis ir nesivelti į naujus darbus.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionams svarbu savaitgalį neskubėti ir nepradėti svarbių dalykų dėl retrogradinio Saturno judėjimo. Savaitės pradžia tinkama esminiams sprendimams ir aktyviam bendravimui.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliui bus naudinga pasinaudoti savihipnozės galia, kad pasiektų sėkmę. Pozityvus mąstymas ir aktyvus bendravimas padės išlaikyti pusiausvyrą ir susidoroti su galimais sunkumais.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams ypač palankios dienos bus pirmadienis, ketvirtadienis ir penktadienis. Kitomis dienomis reikėtų vengti per didelio streso ir būti atsargiems finansiniuose reikaluose.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai turėtų būti apdairūs ir dėmesingi, ypač meilės ir finansiniuose reikaluose. Partnerių palaikymas ir diplomatija padės išvengti konfliktų ir išlaikyti harmoniją.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims ši savaitė žada romantiškų idėjų ir produktyvios darbinės veiklos. Partnerio palaikymas ir nauja patirtis padės įveikti sunkumus ir mėgautis šviesiomis gyvenimo akimirkomis.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas