Home » Horoskopai » Pagrindiniai savaitės laimingieji įvardijami pagal zodiako ženklą

Pagrindiniai savaitės laimingieji įvardijami pagal zodiako ženklą

by admin

Ateinanti savaitė, anot astrologų, atneš įdomių įvykių. Ypač pasiseks keturių Zodiako ženklų atstovams. Jie buvo pagrindiniai laimingieji ir tikrai džiaugsis artimiausiomis dienomis.

Avinas

Artimiausiomis dienomis galite sutikti žmonių, kurie nusiteikę prieš jus. Jie bandys tau pakenkti. Tačiau bijoti neverta. Jums labai pasisekė, nes šią savaitę būsite apsaugoti.

Niekas negalės jūsų įžeisti, jūsų priešus aplenks bumerangas. Tačiau tai nėra pagrindinė jūsų staigmena. Taip pat galite puikiai praleisti laiką ir mėgautis malonia kompanija. Tikra laimė ateis į jūsų gyvenimą, pasveikinkite ją.

Žuvys

Galite linksmintis visą savaitę ir negalvoti apie blogus dalykus. Palikite rūpesčius praeityje, viskas bus gerai. Visata yra jūsų pusėje, todėl drąsiai darykite tai, ką norite.

Jei jau seniai planavote išbandyti savo laimę, dabar pats laikas. Sulaužykite visus modelius ir neabejokite savo pergale. Nežemiška laimė suteiks jums sparnus, skrisite labai aukštai ir tikrai nenukrisite.

Liūtas

Būsite labai užsiėmę ir galbūt suprasite, kad pavargote. Bet visos užduotys jums duotos ne be priežasties. Turėsite galimybę parodyti savo geriausią pusę ir pasiekti visus savo tikslus. Nesijaudinkite, jūs tikrai neliksite be palaikymo.

Geros naujienos nudžiugins. Tikėtina, kad netrukus gausite dosnų pelną arba didelę premiją. Jūs neturėtumėte laikyti visų savo pinigų sau, galvoti apie investicijas ar pradėti taupyti kažkam globaliai.

Šaulys

Turėtumėte pasitikėti likimu, netrukus jūsų gyvenime atsitiks kažkas neįtikėtino. Už visą savo darbą gausite atlygį ir suprasite, kad šalia jūsų yra žmonių, kuriais tikrai galite pasitikėti.

Palepinkite save maža dovana ir būtinai išbandykite ką nors naujo. Kartais verta pasukti kitu keliu ir suprasti, kad veltui kartojote tą patį kelią diena iš dienos. Esate pagrindinis savaitės laimingasis, dėl to tikrai nekyla abejonių.

JUMS TAIP PAT PATIKS