Home » Horoskopai » Pirmoji 2024 metų liepos savaitė šiems 5 zodiako ženklams bus itin sėkminga

Pirmoji 2024 metų liepos savaitė šiems 5 zodiako ženklams bus itin sėkminga

by admin

Tie, kurie imasi veiksmų, visada laimi – tokia šios savaitės, 2024 m. liepos 1–7 d., energija ir tema. Ar esate pasirengęs priimti savo likimą ir maksimaliai išnaudoti savo laiką Žemėje?

REKLAMA

Penkiems zodiako ženklams ši kosminė įtaka bus ypač naudinga. Kiti ženklai taip pat raginami būti aktyvesniais!

Šią savaitę reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių astrologinių tranzitų. Liepos 2 d. Neptūnas pradės retrogradinį Žuvų ženklą, todėl retrogradinių planetų skaičius padidės iki trijų (Plutonas, Saturnas ir Neptūnas).

Be to, Ceres ir Pallas taip pat yra retrogradiniai, o tai prideda atgalinės energijos, reikalingos navigacijai. Tačiau šios savaitės tema – iniciatyvumas.

REKLAMA

Tai yra raginimas veikti, o likęs pasaulis dėl retrogradų jaučiasi lėčiau.

Merkurijus įžengs į Liūtą liepos 2 d., suteikdamas didelį postūmį kūrybiškumui. Tegul jūsų vidinis genijus kyla ir šviečia!

Galiausiai, Vėžio jaunatis liepos 5 d. atneša dar vieną teigiamą kosminę įtaką. Jei turite norą ar norą, kurį norite įgyvendinti, tai yra diena, kurios nenorite praleisti. Paruoškite savo ketinimus dabar ir leiskite Mėnuliui veikti savo magiškai.

REKLAMA

Jautis

Geriausias Zodiako ženklas darbui: Kitas Jautis

  • Geriausia sritis, į kurią reikia sutelkti dėmesį : rūpinimasis savimi ir gerovė

Jaučiai, šios savaitės energija skatina perimti savo gyvenimo kontrolę ir drąsiai priimti iššūkius.

Pirmoje savaitės pusėje žibėsite kaip deimantas, įkūnydami visas tikro veiksmo žmogaus savybes. Tikėdami savo gebėjimu ką nors pakeisti, būsite nesustabdomi.

REKLAMA

Tačiau antroji savaitės pusė reikalauja atsipalaiduoti ir sulėtėti. Tai padės įkrauti baterijas. Teikdami pirmenybę rūpinimuisi savimi ir meilei sau, įgysite pasitikėjimo ir jėgų, kurių jums reikia norint susidurti su ateitimi.

Ožiaragis

  • Geriausias zodiako ženklas darbui : Liūtas
  • Geriausia sritis, į kurią reikia sutelkti dėmesį : asmeninė revoliucija ir drabužių spintos pokyčiai, atspindintys jūsų naująjį save

Ožiaragis: „nieko neprarasta, nieko neįgyta“ yra jūsų šios savaitės mantra. Tai yra apie tai, kaip tiksliai nustatyti, ką turite paaukoti, kad pasiektumėte savo tikslus ir įgyvendintumėte savo svajones. Nustatykite savo tikruosius prioritetus ir sutelkite dėmesį į juos.

Antroji savaitės pusė atves jus į kryžkelę priimant svarbius sprendimus. Venkite impulsyvių pasirinkimų.

REKLAMA

Kai kurie keliai jums puikiai tinka, tačiau reikės paaukoti miegą ir asmeninius įsipareigojimus, ypač jei dirbate moksliniuose tyrimuose arba planuojate prisijungti prie didelio projekto.

Avinas

  • Geriausias zodiako ženklas darbui : Mergelė
  • Geriausia susikaupimo kryptis : atsikratyti skausmingų emocijų ir atlikti somatinius pratimus.

Avinai, ši savaitė skirta autentiškumui ir savo vidinės jėgos panaudojimui. Neleiskite niekam įsivaizduoti, kad esate silpnas ar nepajėgus. Jie nežino jūsų tikrojo potencialo. Kosminės jėgos yra čia, kad visapusiškai jus paremtų, jei nuspręsite gerbti ir pasitikėti savimi.

Būkite atidūs būsimam keliui. Apsvarstykite, ar turėtumėte pasilikti, ar išvykti, ypač jei toksiški dalykai jūsų asmeniniame gyvenime bando jus sulaikyti.

REKLAMA

Liūtas

Geriausias zodiako ženklas darbui: Ožiaragis

  • Geriausia sritis, į kurią verta sutelkti dėmesį : išmokti gaminti maistą iš kokybiškų ingredientų ir kaupti maistingo maisto atsargas.

Naktis dar jauna, Liūte, šią savaitę tau puikiai tinka. Artimiausios dienos bus kupinos neįtikėtinų akimirkų, ypač savaitgalį!

Pirmoji savaitės pusė skatina parodyti pasitikėjimą. Išlaisvinkite savo asmeninį stilių. Dabar ne laikas trauktis ar likti nepastebėtam.

REKLAMA

Antroji savaitės pusė bus kupina linksmybių, žaidimų ir gal net naujų nuotykių. Jei ieškote meilės, ji gali pasireikšti pokalbiuose su artimaisiais ar draugais. Būkite draugiškesni!

Tai taip pat tinkamas laikas sužadėtuvėms ir santuokoms, o ši perspektyva gali jus rimtai nerimauti.

Mergelė

Geriausias zodiako ženklas darbui: Avinas

REKLAMA
  • Geriausia sritis, į kurią reikia sutelkti dėmesį : tvarkykite registracijas socialinėje žiniasklaidoje ir užsirašykite receptus, kuriuos norite išbandyti toliau.

Šią savaitę tau, Mergele, atsiveria naujos galimybės. Ar esate pasirengęs jomis pasinaudoti ir pakeisti savo likimą?

Pirmoji savaitės dalis skatina išsiaiškinti savo norus. Venkite blaškytis dėl besiskiriančių kitų kelių. Ne viskas, kas atrodo smagu ir patrauklu, būtinai gali atitikti jūsų poreikius.

Antroje savaitės pusėje turėsite daugiau galimybių ir laiko pasirūpinti savimi. Sutelkite dėmesį į savo gerovę visapusiškai.

Jei turite vaikų, dabar pats laikas pasitelkti savo šeimos pagalbą. Juk auginant sveiką vaiką reikalingas visos bendruomenės palaikymas.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas