Home » Testai » Pasirinkite šamano akmenį ir gaukite patarimą asmeniniam gyvenimui

Pasirinkite šamano akmenį ir gaukite patarimą asmeniniam gyvenimui

by admin

Šiandienos teste galite patirti šamano išminties. Pagalvokite apie kurią nors savo gyvenimo sritį, kuriai reikia patarimo, ir palaukite, kol energijos pradės veikti, tada pasirinkite vieną iš parodytų akmenų ir skaitykite toliau, kad sužinotumėte atsakymą, kuris jums atneš.

REKLAMA

Darykite tai su tikėjimu, nes kuo labiau tuo tikėsite, tuo tikslesnis bus jūsų atsakymas.

Jei jūsų pasirinktas akmuo buvo…

Akmuo Nr 1:

Turite pradėti lavinti savo protą ir panaudoti jį vidinių blokų naikinimui. Palikite ribojančias mintis ir elkitės taip, lyg jau turėtumėte tai, ko tikrai norite. Pagalvokite apie tai ir užpildykite savo mintis energijos ir gyvybingumo, įsivaizduokite, koks bus jūsų gyvenimas, kai pasieksite savo tikslą. Mūsų mintys gali pasireikšti materialiame pasaulyje, veikti jūsų, kad atėjus laikui jos pradėtų tapti jūsų tikrovės dalimi.

REKLAMA

Siekite savo tikslų ir nepamirškite prie jų neprisirišti, nes tai apsunkins jų įgyvendinimą. Gyvenkite diena vienu metu ir visada skirkite laiko padėkoti už viską, ką gaunate.

Akmuo Nr 2:

Atrodo, kad pastaruoju metu jūsų gyvenimas buvo gana tvirtas ir tai kelia susirūpinimą ir nesaugumą dėl ateities, tačiau galite ramiai nuraminti savo protą ir širdį, nes yra daug daugiau nei matote. Kai mažiausiai to tikėsitės, viskas pradės įprasminti ir jūsų gyvenimo keliai taps aiškesni. Ieškokite nurodymų savo intuicija ir vidiniu balsu ir neleiskite ribojančioms mintims trukdyti jums.

Visata yra šalia jūsų ir nenustoja veikti jūsų naudai. Daugelis gerų dalykų yra skirti jūsų gyvenimui. Neapsigaukite akivaizdžios ramybės, jūsų ateitis bus didžiulė pergalė ir sėkmė.

REKLAMA

Akmuo Nr 3:

Visata turi gyvybę, veikia nuolat ir kiekvienam iš mūsų duoda tai, ką sėjame savo požiūriu. Kai jis mums ką nors duoda, ko mes jo prašome, turime parodyti savo dėkingumą, nes reikėjo ilgai dirbti ir organizuoti, kol galėjome gauti palaiminimą.

Dėkingumas yra variklis, kuris varo visas mūsų gyvenimo sėkmes, suteikia jam tikrąją vertę ir jūs suprasite, kaip jūsų gyvenimas pasikeis.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas