Home » Horoskopai » Pirmyn nežiūrint atgal: rytų horoskopas savaitei nuo 2024 m. birželio 17 d. iki birželio 23 d.

Pirmyn nežiūrint atgal: rytų horoskopas savaitei nuo 2024 m. birželio 17 d. iki birželio 23 d.

by admin

Ateinanti savaitė žada būti ir palanki, ir kupina įvairių sunkumų. Svarbu atsiminti, kad praeities problemos yra už nugaros ir turime judėti į priekį nežiūrėdami atgal.

REKLAMA

Rytų horoskopas savaitei nuo 2024 m. birželio 17 d. iki birželio 23 d.

Žiurkė

Žiurkės turėtų būti pasirengusios galimiems vidiniams disbalansams. Savaitės pradžioje gali kilti nusivylimas ir noras sulėtinti tempą. Sėkmė laukia tų, kurie gali nugalėti abejones. Įkvėpimas ir intuicija gali blėsti, tačiau savaitė svarbi, nes įvairiose gyvenimo srityse galimi reikšmingi pokyčiai.

Jautis

Visata padės Jaučiams suderinti savo charakterio bruožus, nors gali priversti juos elgtis neapgalvotai. Svarbu pasikliauti sveiku protu ir nepasitikėti savo intuicija. Feng shui specialistai pataria palaikyti tvarką namuose ir darbo vietoje.

Tigras

Tigrai turi išlikti ramūs ir sutelkti dėmesį į teigiamą, nes negatyvumas gali sustiprėti. Daugelis tigrų persvarstys savo gyvenimo principus ir kryptis. Prisitaikymas prie sunkumų bus lengvas, o gyvenimo pokyčiai nesukels ypatingų problemų.

REKLAMA

Triušis

Visata padės Triušiams atsikratyti neigiamų emocijų. Rekomenduojama pailsėti nuo darbų ir reikalų, taip pat vengti ilgų kelionių. Neskubėkite atsisakyti atsakomybės ir būkite atsargūs ieškodami savo sielos draugo dėl apgaulės rizikos.

Drakonas

Drakonai turėtų atkreipti dėmesį į smulkmenas. Būsimi įvykiai gali skelbti teigiamus pokyčius. Nebus naujų sunkumų, bet išliks senos problemos. Norint pasiekti sėkmės meilėje ir darbe, svarbu išlikti aktyviems ir nebijoti ryškių veiksmų.

Gyvatė

Gyvatėms bus sunku suartėti su naujais žmonėmis. Svarbu kol kas nepasikliauti intuicija ir nevengti naujų dalykų. Nepaisant sunkumų, sėkmė bus artima. Gyvatės gali tapti laimingesnės daugeliu gyvenimo aspektų.

REKLAMA

Arklys

Žirgams bus suteikta daug jėgų įveikti kliūtis. Svarbu išlikti aktyviems ir nuveikti kuo daugiau dalykų. Tikimasi dvasinio nušvitimo ir suvokimo apie tai, kas svarbu. Naudinga bus fizinė veikla, galimas ir susitaikymas bei draugystės ar meilės atkūrimas.

Ožka

Ožkams meilė taps pagrindine gyvenimo sritimi. Nereikėtų kreiptis patarimo į nepažįstamus žmones, svarbu įsiklausyti į savo vidinį balsą ir sveiką protą. Kitos sritys bus antraeilės. Rekomenduojama energiją leisti efektyviai: pirmoje savaitės pusėje būkite aktyvūs, o antroje – ilsėkitės.

Beždžionė

Visata turės teigiamos įtakos beždžionių mintims ir požiūriui. Introspekcija gali neigiamai paveikti jūsų nuotaiką ir sėkmę, todėl geriausia sutelkti dėmesį į neatidėliotinų užduočių atlikimą. Rekomenduojama įžvelgti žmonėse gėrį, kad gyvenimas būtų ramus, gyvybingas ir emocingas. Tai geras metas atostogauti.

REKLAMA

Gaidys

Savaitė Gaidžiams bus stabili. Norint sėkmingai išspręsti meilės, verslo ir finansinius klausimus, pakanka vadovautis sveiku protu. Svarbu atsikratyti egoizmo ir tapti atsakingesniems už asmeninius ir šeimos reikalus. Tai produktyvaus ryšio su artimaisiais ir meilės pritraukimo metas.

Šuo

Šunų nuotaika bus stabili, o ši savaitė tinkama sunkių problemų sprendimui. Pirmos dvi dienos gali būti sunkios, bet tada ateis džiaugsmas, sėkmė ir pozityvumas. Tai svarbus metas siekti rimtų tikslų ir rasti laimę. Visata jų jėgų neišbandys.

Kiaulė

Visatos energija privers Kiaules permąstyti daugelį gyvenimo aspektų. Visata gali sutrikdyti planus, todėl patartina turėti atsarginį planą. Savaitė palanki šeimos ryšiams stiprinti, augintinių įsigijimui. Svarbu daugiau laiko praleisti gryname ore ir netingėti atliekant savo pareigas.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas