Home » Testai » Pasirinkite raktą, kuris atskleis jūsų pasąmonės paslaptį

Pasirinkite raktą, kuris atskleis jūsų pasąmonės paslaptį

by admin

Kiekvieno žmogaus pasaulis yra kaip kambarys. Kartais už gražių durų su auksiniais sietynais pasislėpusi trobelė. O kartais būna ir atvirkščiai: atidarai senas medines duris ir randi viduje visatą.

REKLAMA

Pasirinkite savo durų raktą, kad sužinotumėte, koks pasaulis slypi už jo.

Jei pasirinkote…

Raktas Nr. 1

Tavo raktas kaip dobilo lapas.
Ir tavo kambarys, vaivorykštė. Ant lubų parašyta: „Viskas, kas nutinka, yra į gerą“. Kambaryje yra šviesios sienos ir daugybė vienodai įspūdingų durų, kurias savininkas gali lengvai atidaryti ir net pats to nesuvokdamas nukristi už jų į juodą bedugnę.

REKLAMA

Raktas Nr. 2

Atrodo, kad tai yra paprasčiausias raktas, tačiau duris sunku atidaryti, ypač nepažįstamiems žmonėms. Tie, kurie sugebės įeiti, pamatys, kad viskas labai švaru, tvarkinga, patogu, nėra nieko perteklinio, tik viskas, ko reikia gyvenimui.

O užpakalinėje kambario dalyje yra dėžutė su nežinomu turiniu iš praeities, kurios atmintyje buvo taip sunku patekti į jūsų kambarį.

Raktas Nr. 3

Sunkiausias raktas reiškia, kad už jūsų durų yra paslėptas labai kūrybingas namas. Čia yra visko: iš medžio išdrožtų skulptūrų, gražių paveikslų, drobių, kurios laukia šeimininko, ir dar daug kas – kūrybai. Visa tai puošia senas fotelis, kuriame praleidžiate daug laiko: atsisėskite pažiūrėti į tuščias drobes ir susimąstyti.

REKLAMA

Raktas Nr. 4

Su tokiu patikimu raktu galite atverti ne tik savo, bet ir kitų visatų duris. Prieš jus nėra kliūčių, visada pasieksite tai, ką užsibrėžėte. Jūsų kambaryje svarbiausia: siena, atspindinti visą jūsų pažangą.

Raktas Nr. 5

Kaip ir šis raktas, už jūsų durų yra paslėptas labai sudėtingas namas.
Jame yra daug įdomių dalykų: retų knygų kopijos, senovės relikvijos, kelių trofėjai ir didžiulis sudėtingų ir neįskaitomų taisyklių sąrašas jūsų namams. Kas juos sulaužė, bėkite dabar.

Raktas Nr. 6

Pasirinkote klasikinį raktą. Ir jūsų kambarys yra sena gera klasika. Galima net sakyti: per sena. Matyt, jūs nežinote apie naujausias naujoves arba jums jos tiesiog nepatinka, ir jums nepatinka mintis ką nors pakeisti.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas