Home » Įdomybės » Ekspertas įvardijo tris maisto produktus, kurių nereikėtų įtraukti į pusryčius

Ekspertas įvardijo tris maisto produktus, kurių nereikėtų įtraukti į pusryčius

by admin

Odontologai perspėja, kad yra 3 maisto produktai, kurių negalima valgyti absoliučiai ryte, nes jie gali rimtai pakenkti dantims.

Privačios odontologijos klinikos vyriausiasis odontologas paaiškino, kad tokie maisto produktai kaip citrusiniai vaisiai, kava, saldūs dribsniai ir kepiniai gali pažeisti dantų emalį, padidinti dantų ėduonies riziką ir net pakeisti dantų spalvą.

Citrusiniai vaisiai Citrusiniuose vaisiuose, tokiuose kaip apelsinai, greipfrutai ir citrinos, yra citrinos rūgšties, kuri gali susilpninti dantų emalį.

Tai ypač pavojinga ryte, kai sumažėja seilių gamyba, o tai sumažina natūralią burnos ertmės apsaugą nuo rūgščių. Kava Kava taip pat yra rūgšti ir laikui bėgant gali sunaikinti dantų emalį.

Be to, tamsūs kavos pigmentai gali pakeisti dantų spalvą. Tortas su saldžiais dribsniais Saldžiuose grūduose ir kepiniuose yra daug cukraus, kuris į burną tiekia kenksmingas bakterijas.

Šios bakterijos gamina rūgštis, kurios gali pažeisti dantų emalį. Daktaras Azizi paragino žmones vengti šių maisto produktų ryte, kad apsaugotų savo dantų sveikatą.

Jis taip pat rekomendavo skalauti burną vandeniu suvalgius šių maisto produktų, kad sumažėtų jų poveikis.

JUMS TAIP PAT PATIKS