Home » Įdomybės » Penki įdomūs faktai apie papūgas, kurių galbūt nežinojote

Penki įdomūs faktai apie papūgas, kurių galbūt nežinojote

by admin

Papūga daugelyje regionų yra labai vertinama kaip mylima kompanionė, nes ji turi daug magiškų bruožų, viršijančių garsųjį talentą mėgdžioti vokalą ir įdomius faktus apie šiuos gražius paukščius.

Papūgos nekalba įprasta prasme Įdomu tai, kad papūgos iš tikrųjų nekalba įprasta šio žodžio prasme, tačiau turi puikų sugebėjimą prisiminti ir atkurti įvairius garsus, įskaitant žodžius.

Mažiausių papūgų rūšys Suaugusi, mažiausia pasaulyje papūga, gyvenanti Papua Naujojoje Gvinėjoje, yra neįtikėtinai mažo kūno sudėjimo, jos ilgis siekia vos 8-9 centimetrus.

Didžiausios papūgos rūšys Priešingai, jie teigia, kad Amazonės papūga yra didžiausia papūgų rūšis, nes ji yra tokio pat dydžio kaip 3 metų vaikas, o kūno ilgis gali viršyti 1 metrą.

Grobio papūga Nors dauguma papūgų daugiausia valgo augalinį maistą ir kartais vartoja vabzdžius, priežiūros papūgos demonstruoja grobuonišką elgesį, kad naikintų pelėsį ir drąsiai taikytųsi į gyvūnus, tokius kaip avys.

Papūgos intelektas Nuostabų papūgos intelektą liudija gerai žinomas anekdotas, nutikęs JAV, kai naminė papūga padėjo išspręsti apiplėšimo bylą.

Atidžiai klausydamiesi nusikaltėlių pokalbio, įžvalgūs papūgos prisiminė savo vardus ir pakartotinai išreiškė juos priešais policiją, taip padėdami teisėsaugos pareigūnams surasti užpuolikus.

JUMS TAIP PAT PATIKS