Home » Įdomybės » Geriausias būdas kaip galite išsaugoti naturalią plaukų spalvą

Geriausias būdas kaip galite išsaugoti naturalią plaukų spalvą

by admin

Žili plaukai yra bene vienas nemaloniausių senėjimo požymių. Galite paslėpti raukšles, rengtis jaunatviškai ir net išlaikyti „sveiką protą sveikame kūne“, bet jei nenorite kas mėnesį paveikti plaukų chemikalais ir glaistyti plaukus, kova su žilais plaukais gali atrodyti nelengva užduotis. . Šiandien mes jums pasakysime, kaip kuo ilgiau išsaugoti natūralią sruogų spalvą.

Žilų plaukų priežastys

Dažniausia žilų plaukų priežastis buvo ir išlieka senėjimas. Žmogus sensta, jo kūno ląstelės sensta, o kai kurie dalykai net nustoja sintetinti, pavyzdžiui, medžiaga melaninas.

Plaukai, kurie nustojo gauti melanino, palaipsniui pradeda prarasti spalvą. Kitas svarbus veiksnys yra genetika, tai yra polinkis į tokį reiškinį.

Jei vienas iš jūsų tėvų papilkėjo iki 30 metų, turite visas galimybes pakartoti jo likimą ir papilkėti būdamas jaunas.

Kaip pratęsti natūralios plaukų spalvos gyvavimo laiką

Pastebėtina, kad Karibų jūros šalių gyventojai praktiškai neturi žilų plaukų ir viskas dėl to, kad vietiniai naudoja vieną ypatingą ingredientą – kokosų aliejų.

Jame yra didžiulis mineralų, vitaminų, angliavandenių ir sveikųjų riebalų kiekis, kurie padeda plaukams išlaikyti natūralų pigmentą. Kasdienis kokosų aliejaus naudojimas ne tik stiprina plaukus, bet ir daro juos sveikus, elastingus, šilkinius ir tankius.

Taikymo būdas:

Ištepkite sausus plaukus trupučiu šilto kokosų aliejaus (kaitinkite mikrobangų krosnelėje arba į delnus);

Švelniai įmasažuokite aliejų į galvos odą ir paskirstykite ant kiekvienos sruogos nuo šaknų iki galiukų;

apvyniokite galvą plastikiniu maišeliu ir sausu rankšluosčiu ir palikite 10–15 minučių;

tada plaukite plaukus šampūnu kaip įprasta;

Prieš kiekvieną plaukų plovimą patepkite aliejumi.

Tai puikus būdas pratęsti natūralų plaukų grožį, sustiprinti plaukų folikulus ir suteikti sruogoms natūralų blizgesį. Galbūt turite savo slaptą triuką, kaip atidėti pilkų sruogų atsiradimą.

JUMS TAIP PAT PATIKS