Home » Naujienos » Neišmeskite panaudotų arbatos maišelių: naudingi patarimai, kaip galite juos panaudoti

Neišmeskite panaudotų arbatos maišelių: naudingi patarimai, kaip galite juos panaudoti

by admin

Yra pagrįstų priežasčių, kodėl patyrusios namų šeimininkės neišmeta panaudotų arbatos pakelių. Šie paruošti paprasti lifehack’ai gali labai pagelbėti įvairiose situacijose, susijusiose su sodininkyste, valymu ir nemalonių kvapų šalinimu nenaudojant papildomų chemikalų.

Nuostabi nauda sode

Nepamirškite apie ilgalaikę sutrintų arbatos lapelių iš panaudotų arbatos maišelių naudą. Juose yra svarbių mineralų, tokių kaip kalis, manganas, fosforas ir fluoras, todėl nenuostabu, kad ūkininkai šiuos maišelius renka rudenį ir žiemą.

Sodininkystė

Naudokite arbatos maišelius, kad apsaugotumėte augalus nuo grybelinių ligų. Pradėkite pamirkydami arbatos maišelius laistykloje ir leiskite jiems kurį laiką sėdėti. Tada šiuo antpilu lengvai laistykite augalus.

Arba išbarstykite panaudotų arbatos pakelių turinį į žemę – tai daro stebuklus ir augalams, ir gėlėms. Užkasti maišeliai taip pat padeda išlaikyti drėgmę ir atgraso nuo piktžolių augimo.

Valymo sunkumų įveikimas

Naudokite arbatos maišelių universalumą, kad pagerintumėte savo valymą ir efektyviai kovotumėte su kvapais. Norėdami išvalyti kilimus, tiesiog pabarstykite šiek tiek drėgnus arbatos maišelius per visą kilimo paviršių ir leiskite jiems visiškai išdžiūti prieš išsiurbdami.

Kova su nemaloniais batų kvapais

Atsisveikinkite su stipriais batų kvapais, paslėpdami arbatos maišelius batų viduje.

Indų valymas

Taip pat plaudami indus pabandykite juos mirkyti šiltame vandenyje, užplikytame 2–3 arbatos maišeliais. Šis natūralus tirpalas efektyviai neutralizuoja riebalus ir pašalina griežtų cheminių medžiagų poreikį.

Atsparus, pridegęs maistas ant puodų ir keptuvių taip pat yra veikiamas arbatos maišelių jėgos, todėl švara pasiekiama lengviau.

JUMS TAIP PAT PATIKS